Indeling Appartamento Fior di roccia
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 7 personen beschikt twee slaapkamers. Appartamento Fior di roccia heeft een televisie. Verder is er een barbecue, een terras en een tuin.
Het vakantiehuis heeft internet, een garage en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een vaatwasser en een waterkoker.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Appartamento Fior di roccia ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Het appartement is ideaal gelegen in Bardonecchia, in het schilderachtige Susa-dal in Piemonte, en biedt gemakkelijke toegang tot de skigebieden, buitenactiviteiten, restaurants en wellnessfaciliteiten in de omgeving.Campo Smith, het belangrijkste skigebied van Bardonecchia, ligt op ongeveer 5 minuten rijden of 20 minuten lopen. Hier vindt u skiliften, skischolen en tal van voorzieningen voor liefhebbers van wintersport. Het hoger gelegen skigebied Jafferau, met pistes tot 2.800 meter hoogte en spectaculaire panoramische uitzichten over de bergen, ligt op ongeveer 10 minuten rijden. De gezinsvriendelijke pistes en langlaufloipes van Melezet en Les Arnauds zijn in ongeveer 7 minuten met de auto bereikbaar.Ook buiten het skiën is er volop te beleven. Op dagen waarop u niet wilt skiën, kunt u een nabijgelegen snowtubing- en avonturenpark bezoeken, met onder andere spannende touwenparcoursen. Het park ligt op ongeveer 5 minuten rijden. Een overdekte ijsbaan bevindt zich op ongeveer 10 minuten lopen, terwijl routes voor sneeuwschoenwandelen rechtstreeks vanaf Campo Smith toegankelijk zijn.Voor een authentieke après-ski-ervaring ligt La Crota, een sfeervolle en rustieke Piemontese wijnbar, op ongeveer 7 minuten lopen. Harald’s, een levendige skibar en restaurant bij Campo Smith, ligt op ongeveer 5 minuten rijden. Voor een smaakvolle kennismaking met de lokale keuken kunt u terecht bij La Tavola Rotonda, op ongeveer 10 minuten lopen, waar traditionele gerechten uit Piemonte worden geserveerd. In de buurt bevindt zich ook een gemeenschappelijk zwembad dat het hele jaar geopend is, evenals restaurants zoals K10052, een populaire plek voor pizza en après-ski.Wie heerlijk wil ontspannen, kan terecht bij de Wellness Spa van Hotel Jafferau, op ongeveer 10 minuten rijden. Hier kunt u genieten van onder andere een sauna, zwembad en massages.Voor internationale reizigers ligt Turijn Airport op ongeveer 90 minuten rijden van het appartement, waardoor deze prachtige Alpenbestemming gemakkelijk bereikbaar is.
Geniet van het comfort en de privacy van een eigen tuin in dit sfeervolle appartement met twee slaapkamers in Bardonecchia, geschikt voor maximaal zeven gasten.Binnen beschikt de lichte woonkamer over een comfortabele tweepersoonsslaapbank en directe toegang tot een privéterras. De open keuken met eethoek is volledig uitgerust voor een comfortabel verblijf op basis van zelfvoorziening en beschikt over een kookplaat, oven, vaatwasser, magnetron, waterkoker, koffiezetapparaat en koelkast.Tot de praktische voorzieningen behoren een Smart TV, een spelconsole en een werkplek die geschikt is voor het gebruik van een laptop. Het gebouw beschikt bovendien over een lift, waardoor het appartement gemakkelijk bereikbaar is.Buiten bieden de privétuin en het terras een heerlijke plek om buiten te dineren en te barbecueën, evenals een rustige omgeving om te ontspannen na een actieve dag in de bergen.SlaapgelegenheidSlaapkamer 1: Tweepersoonsslaapkamer met een extra eenpersoonsbed, privéterras en kledingkast, geschikt voor maximaal drie gasten.Slaapkamer 2: Comfortabele tweepersoonsslaapbank en kledingkast.Woonkamer: Tweepersoonsslaapbank die extra slaapgelegenheid biedt.BadkamersBadkamer 1: Badkamer met bidet, douche en toilet.Badkamer 2: Badkamer met bidet en toilet.
Ook buiten het skiën is er volop te beleven. Op dagen waarop u niet wilt skiën, kunt u een nabijgelegen snowtubing- en avonturenpark bezoeken, met onder andere spannende touwenparcoursen. Het park ligt op ongeveer 5 minuten rijden. Een overdekte ijsbaan bevindt zich op ongeveer 10 minuten lopen, terwijl routes voor sneeuwschoenwandelen rechtstreeks vanaf Campo Smith toegankelijk zijn.
Voor een authentieke après-ski-ervaring ligt La Crota, een sfeervolle en rustieke Piemontese wijnbar, op ongeveer 7 minuten lopen. Harald’s, een levendige skibar en restaurant bij Campo Smith, ligt op ongeveer 5 minuten rijden. Voor een smaakvolle kennismaking met de lokale keuken kunt u terecht bij La Tavola Rotonda, op ongeveer 10 minuten lopen, waar traditionele gerechten uit Piemonte worden geserveerd. In de buurt bevindt zich ook een gemeenschappelijk zwembad dat het hele jaar geopend is, evenals restaurants zoals K10052, een populaire plek voor pizza en après-ski.
Wie heerlijk wil ontspannen, kan terecht bij de Wellness Spa van Hotel Jafferau, op ongeveer 10 minuten rijden. Hier kunt u genieten van onder andere een sauna, zwembad en massages.
Voor internationale reizigers ligt Turijn Airport op ongeveer 90 minuten rijden van het appartement, waardoor deze prachtige Alpenbestemming gemakkelijk bereikbaar is.
In de buurt van Appartamento Fior di roccia
Op 1 kilometer van uw vakantiehuis kunt u heerlijk winkelen in Bardonecchia. Op 1 kilometer is er een supermarkt. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u shoppen.
- Winkels (1 km)
- Supermarkt (1 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Appartamento Fior di roccia in Bardonecchia. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 500,00 |
| Optioneel | |
|---|---|
| Babybed | € 20,00 |
| Kinderstoel | € 15,00 |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een weekend
- 7
- 2
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag