Indeling Appartamento Nube Di Argento
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen beschikt twee slaapkamers. Appartamento Nube Di Argento heeft een televisie en een centrale verwarming. Verder is er een balkon. De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet, een koelkast, een wasmachine, een garage en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een oven en een waterkoker.
Linnengoed
In het vakantiehuis vindt u badtexttiel en bedlinnen.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Appartamento Nube Di Argento ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Het appartement bevindt zich in Borgata, een dorp binnen het gerenommeerde skigebied Via Lattea. Dit gebied biedt 400 kilometer aan onderling verbonden pistes die zich uitstrekken over de bergen van Sestriere en daarbuiten. Het appartement kijkt uit op de noordelijke skipistes van Sestriere en biedt een eigentijds toevluchtsoord op de tweede verdieping voor maximaal vier gasten. Het is een uitstekende keuze voor vrienden of families die op zoek zijn naar een spannende, avontuurlijke vakantie, ongeacht de tijd van het jaar.
De lichte en uitnodigende hoekwoonkamer biedt een prachtig uitzicht op het bos en de berghelling. De ruimte is ingericht met moderne meubels, waaronder een comfortabele bank, een flatscreentelevisie en een eettafel voor vier personen. De volledig uitgeruste keuken beschikt over een inductiekookplaat, een oven, een elektrische waterkoker, een koel-vriescombinatie, een wasmachine en een droger. Grote openslaande Franse deuren leiden naar een privébalkon, perfect om van de frisse berglucht te genieten.
Slapen
Slaapkamer 1: De charmante masterbedroom is voorzien van een tweepersoonsbed, een kledingkast en een kledingrek.
Slaapkamer 2: Deze tweede slaapkamer heeft een stapelbed, een laptopvriendelijke werkplek en een kledingkast.
Badkamer
De met marmer afgewerkte badkamer beschikt over een douche, een wastafel en een toilet.
Sestriere, de locatie voor de alpine evenementen tijdens de Olympische Winterspelen van 2006, biedt uitstekende ski- en snowboardfaciliteiten met goed geprepareerde pistes en efficiënte liften. Gasten genieten van uitstekende toegang tot de omliggende bergen.
In de zomer verandert het gebied in een paradijs voor buitenliefhebbers. Bezoekers kunnen wandelen door bosrijke paden en alpenweiden of de talrijke mountainbikeroutes verkennen, die geschikt zijn voor alle niveaus. Tennis, golf en zwemmen zijn ook beschikbaar, en de regio organiseert diverse festivals en evenementen voor alle leeftijden, waaronder eco-gerichte activiteiten en culturele avonden.
Sestriere beschikt over een scala aan restaurants en bars voor elke smaak en elk budget. Degenen die de voorkeur geven aan zelfvoorziening, vinden in de stad supermarkten en kleine winkels met lokale specialiteiten. De luchthaven van Turijn ligt gunstig op ongeveer anderhalf uur rijden van het appartement.
In de buurt van Appartamento Nube Di Argento
Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u tennissen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Appartamento Nube Di Argento in Sestriere kunt u naar de stad.
- Stad (4,5 km)
- Tennisbaan (4,5 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Appartamento Nube Di Argento in Sestriere. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Babybed | € 20,00 |
| Kinderstoel | € 15,00 |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een weekend
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag