Indeling Wohnung mit drei Betten
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 3 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Wohnung mit drei Betten heeft een TV (internationale zenders). Verder is er een tuin (omheind) en een zwembad. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (ADSL, ISDN, draadloos) en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Wohnung mit drei Betten ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Appartement voor drie personen met twee slaapkamers anti badkamer en badkamer met onafhankelijke ingang van de twee slaapkamers veranda buiten perfecte plek voor uw ontspanning in Sardinië
Agriturismo Finagliosu Sardegna is de ideale plek om een vakantie door te brengen weg van de wereld, in de grote rust van het noordwesten van het Sardijnse platteland.
Oude "QUILE" (SHEPHERDS' HOUSE) van de Nurra volledig in steen geherstructureerd in een dominante positie kunt u een prachtig 360 graden panoramisch uitzicht op zee en het platteland.
Het is mogelijk om te genieten van prachtige zonsondergangen, de zon langzaam verdwijnt in de zee van Sardinië en trekking.Bijzondere aandacht wordt besteed aan de kwaliteit van de grondstoffen waarmee de gerechten worden bereid, de productie van de meeste van hen direct op de boerderij om altijd de meest authentieke smaak van de traditie.
Ondergedompeld in het platteland van het noordwesten van Sardinië, is het op korte afstand van de zee die de oude Argentiera mijn spoelt. Het is mogelijk om het strand te voet te bereiken via paden die zijn uitgesneden in het mediterrane maquis, waardoor een vakantie aan zee wordt gecombineerd met wandelen.
Het ligt op 20 minuten van de stranden van Stintino en een half uur van de prachtige stranden van Alghero.
De agriturismo is gemakkelijk te bereiken vanaf de haven van Porto Torres en het vliegveld van Alghero, waarvandaan het een paar minuten rijden is.
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: geen
- Accommodatietype: appartement
- bevindt zich in: complex
- type woning: wooneenheid in een huis
- type gebouw: eengezinshuis
- verdieping waarop het object zich bevindt: begane grond
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 1
- laatste uitgebreide renovatie: 2010
- bescherming tegen inkijk
- huiseigenaar woont op het perceel
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1
Top eigenschappen
- wifi
- tuin: voor gemeenschappelijk gebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- Buitenzwembad
- ㄴ maximale diepte: 148 cm
- ㄴ lengte: 12 cm
- ㄴ breedte: 6 cm
- privéparkeerplaatsen in totaal: geen
- afstand tot gratis gemeenschappelijke parkeerplaats: 5 m
Slapen
slaapkamer 15
- 2x eenpersoonsbed
slaapkamer 7
- tweepersoonsbed (meer dan 1,80 m breed)
Badkamer
badkamer 7
- douche
- wastafel
- toilet
- bidet
- föhn
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat met pads
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, koelkast
- kookplaat: gasfornuis
- magnetron
- theedoeken
- maximaal aantal zitplaatsen: 4
Entertainment
- televisie: tv
Buitenbereik
- veranda
- buitendouche
Omgeving
- uitzicht: uitzicht
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 3,0 km
- levensmiddelenzaak: 3,0 km
- restaurant: 1,0 km
- station: 30,0 km
- vliegveld: 30,0 km
- haven: 30,0 km
- strand: 1 m
- wandelpad: 1 m
type gebouw: eengezinshuis.
In de buurt van Wohnung mit drei Betten
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Wohnung mit drei Betten in Sassari. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 50 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Toeristenbelasting | € 1 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badlinnen (eerste set) | |
| Bedlinnen (eerste set) | |
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Energiekosten | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
- 3
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag