Indeling Vakantiehuis, Francavilla di Sicilia
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft twee badkamers, drie slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en twee tweepersoonsbedden. Vakantiehuis, Francavilla di Sicilia heeft een CD-speler, een DVD-speler, een kachel, een open haard, een radio en een TV. Verder is er een terras, een tuin en een zwembad en zijn er drie airco's. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met twee bidets, drie douches en twee toiletten.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderstoel en een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat en een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Vakantiehuis, Francavilla di Sicilia ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Deze vakantiewoning met twee verdiepingen ligt in de schilderachtige omgeving van Francavilla di Sicilia en biedt een eigen buitenruimte, een praktisch interieur en een strategische ligging tussen de Etna en de Ionische kust. Het is ideaal voor gezinnen of kleine groepen en combineert de rust van het platteland met gemakkelijke toegang tot de natuurlijke en culturele hoogtepunten van Sicilië.
Op de begane grond bevindt zich een functionele keuken met een koffiezetapparaat, oven en koelkast met vriesvak, waardoor u elke dag eenvoudig en efficiënt kunt koken. Twee slaapkamers op deze verdieping - één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden - bieden flexibele accommodatie. Boven bevinden zich de woon- en eetkamer met een tv en een eettafel, waardoor er een aparte ruimte is om te ontspannen of samen te eten. Een derde slaapkamer met een tweepersoonsbed en een badkamer maken de indeling van de bovenverdieping compleet. Airconditioning in het hele huis, wifi, een wasmachine en een eigen parkeerplaats zorgen voor een comfortabel en gemakkelijk verblijf.
Buiten is het pand ontworpen voor het mediterrane leven. In de tuin ligt een privézwembad (geopend van april tot oktober), aangevuld met een terras, barbecue, buitendouche en open haard - ideaal voor lange middagen en ontspannen diners in de avond. Gezinnen worden goed verzorgd met een kinderstoel en een gratis babybedje.
Vanaf hier bent u binnen handbereik van de indrukwekkende kloven van Gole dell'Alcantara, de hellingen van de Etna en de stranden van Taormina, bekend om zijn historische theater en uitzicht op de kust. Deze woning in Francavilla combineert het comfort van een privézwembad met een uitzonderlijke locatie in het oosten van Sicilië en vormt een goed gelegen uitvalsbasis voor zowel ontspanning als verkenning.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Alleen kleine honden toegestaan (tot schouderhoogte 35 cm) Airconditioning alleen in de slaapkamers.
Indeling
- Open haard
- Grill
- Douche (buiten)
- Wasmachine
- Terras
- Tuin
- Parking
- Zwembad (privé, buiten, geopend van 1/2 Apr t/m Okt)
- Kinderstoel
- Babybedje (free)
- Keuken
- Kachel (gas)
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Koel-/vriescombinatie
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- Airconditioning
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed (80 x 200 cm)
- Airconditioning
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Bidet
- Woon/eetkamer
- TV (kabel, satelliet, duitse zender (s)
- Eettafel
- DVD-speler
- Radio
- CD-speler
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Airconditioning
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Bidet
In de buurt van Vakantiehuis, Francavilla di Sicilia
Vlakbij Vakantiehuis, Francavilla di Sicilia op zo’n 300 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 12 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen, tennissen en nabij uw vakantiewoning kunt u watersporten. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Vakantiehuis, Francavilla di Sicilia in Francavilla di Sicilia kunt u naar het water.
- Luchthaven (60 km)
- Zwembad (13 km)
- Water (12 km)
- Watersportgelegenheid (15 km)
- Restaurant (300 m)
- Tennisbaan (1 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Vakantiehuis, Francavilla di Sicilia in Francavilla di Sicilia. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 150 |
| Borgsom | € 150 |
| Optioneel | |
|---|---|
| Hout | € 5 per pakket |
| Hout | € 5 per pakket |
| Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Linnengoed | Extra bedlinnen wissel € 8 per persoon |
| Linnengoed | Extra bedlinnen wissel € 8 per persoon |
| Schoonmaak | Tussentijdse schoonmaak € 50 per gebruik |
| Schoonmaak | Tussentijdse schoonmaak € 50 per gebruik |
| Inclusief | |
|---|---|
| Airconditioning | |
| Airconditioning | |
| Babybedje | |
| Babybedje | |
| Beddengoed | |
| Beddengoed | |
| Eindschoonmaak | |
| Eindschoonmaak | |
| Elektriciteit | |
| Elektriciteit | |
| Gas/Olie | |
| Gas/Olie | |
| Water | |
| Water | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 9 beoordelingen
- 6
- 3
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag