Indeling 425195
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 14 personen heeft vijf badkamers, vijf slaapkamers en beschikt over 20 eenpersoonsbedden en 25 tweepersoonsbedden. 425195 heeft vier kachels en twee televisies. Verder is er een terras, een tuin en een zwembad en zijn er vijf airco's en twee sets tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met vijf bidets, vijf douches, vijf haardrogers en zes wastafels.
Het vakantiehuis heeft twee koelkasten, drie wasmachines en twee vriezers.
Keuken
In de keuken vindt u twee koffiezetapparaten en twee vaatwassers.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 425195 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
De villa bestaat uit twee aparte appartementen, ideaal voor een groepsreis tot 14 personen. Het luxe interieur van de villa is afgewerkt met prachtige tegels die zeker indruk zullen maken. Gecombineerd met moderne voorzieningen die niets te wensen overlaten, is uw vakantie op Sicilië gegarandeerd perfect. Van airconditioning, een wasmachine en een vaatwasser tot wifi, alles is aanwezig. U zult zich er direct thuis voelen.
De tuin met privézwembad nodigt uit om te ontspannen in de Siciliaanse zon. Er zijn diverse zitjes, zodat u altijd een perfect plekje vindt voor een maaltijd, een praatje of gewoon om tot rust te komen, ongeacht het tijdstip.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 425195
Vlakbij 425195 op zo’n 4 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van 425195 in Ragusa kunt u naar de haven.
- Luchthaven (120 km)
- Centrum (4 km)
- Haven (4 km)
- Restaurant (4 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 425195 in Ragusa. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 1; € 10 per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 14
- 5
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag