Indeling Villa Il Pino
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 16 personen heeft zes badkamers, zes slaapkamers en beschikt over zes eenpersoonsbedden, een tweepersoons slaapbank en vier tweepersoonsbedden. Villa Il Pino heeft een open haard en een TV. Verder is er een tuin en een zwembad. De badkamer is uitgerust met vijf douches, een ligbad, zes toiletten en zes wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Villa Il Pino ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Etna Villa Il Pino is een ruime, traditionele Siciliaanse villa gelegen in een exclusief villacomplex. De villa biedt vier royale woonlagen, ontworpen voor grote groepen of families tot wel 16 personen. De woning beschikt over zes comfortabele slaapkamers, waarvan vier met een eigen badkamer en twee met een gedeelde badkamer. Het hart van de villa is een ondergrondse woonruimte met een volledig uitgeruste keuken en een karakteristieke open haard, vervaardigd uit lokaal vulkanisch lavasteen. Dit creëert een unieke en uitnodigende ruimte voor gezellige bijeenkomsten.
Buiten biedt de villa toegang tot een privétuin met een buitenzwembad en een solarium, ideaal om te ontspannen tijdens de zomermaanden. De villa biedt onder andere beveiligde privéparkeergelegenheid en nachtbewaking voor een zorgeloos verblijf. Gasten hebben tevens toegang tot diverse conciërgediensten, waaronder transfers van en naar de luchthaven en de regio, auto- of bootverhuur en excursies op maat naar de Etna, Taormina en de Alcantara-kloof.
De villa ligt op loopafstand van het historische centrum van Trecastagni, waar gasten lokale festivals kunnen bezoeken, regionale producten kunnen kopen en authentieke Siciliaanse specialiteiten kunnen proeven. De locatie biedt gemakkelijke toegang tot belangrijke bezienswaardigheden, op slechts 15 km van het startpunt van de beklimming van de Etna (Rifugio Sapienza), 15 km van de luchthaven Catania Fontanarossa en 30 km van Taormina. Bovendien zijn er in de buurt diverse voorzieningen zoals sportfaciliteiten, wijngaarden, avonturenparken en winkelcentra zoals "I Portali" en "Sicilia Outlet Village".
Indeling
- Internettoegang
- TV
- Afwasmachine
- Wasmachine
- Tuin
- Zwembad (privé)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Toilet
- Woonkamer
- 2-pers. slaapbank
- Open haard
- Zithoek
- Keuken
- Waterkoker
- Broodrooster
- Oven
- Magnetron
- Koel-/vriescombinatie
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
In de buurt van Villa Il Pino
- Luchthaven (15 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Villa Il Pino in Trecastagni. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Babybedje | Babybedje € 10 per dag |
| Huisdieren | Maximaal 1; € 10 per nacht |
| Parking included | Included |
| extra cleaning | € 100 per Stay |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Elektriciteit | |
| Toeristenbelasting | |
| Verwarming | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 16
- 6
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag