Indeling 271007
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft twee badkamers, twee slaapkamers en beschikt over vier tweepersoonsbedden. 271007 heeft twee televisies. Verder is er een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad en zijn er drie airco's. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met twee douches en twee haardrogers.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, drie wasmachines en twee vriezers.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 271007 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Ons exclusieve appartement biedt plaats aan maximaal vier personen en combineert comfort met een prachtige locatie. De accommodatie beschikt over twee slaapkamers, twee badkamers en een woon- en eetgedeelte.
Alle kamers zijn voorzien van airconditioning en klamboe, en elke slaapkamer heeft een tv. Wifi is uiteraard beschikbaar.
Vanaf het balkon of de tuin kunt u genieten van een adembenemend uitzicht op het meer. Gasten hebben toegang tot een ruim zwembad met zonneterras en ligstoelen, evenals een olijfgaard – ideaal om te ontspannen en gezellig te barbecueën.
In de buurt van 271007
Vlakbij 271007 op zo’n 500 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van 271007 in San Zeno di Montagna kunt u naar de haven.
- Luchthaven (45 km)
- Centrum (3 km)
- Haven (3 km)
- Restaurant (500 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 271007 in San Zeno di Montagna. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 4
- 2
- 8
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag