Indeling 276518
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 10 personen heeft vier badkamers, vijf slaapkamers en beschikt over tien eenpersoonsbedden, vijf stapelbedden en 15 tweepersoonsbedden. 276518 heeft een open haard, een traphekje en een TV. Verder is er een trampoline, een tuin, een zandbak en een zwembad en zijn er zes airco's, twee balkons, twee terrassen en vijf sets tuinmeubelen. De auto parkeert u onder een carport. De badkamer is uitgerust met vier bidets, vier douches, vier ligbaden en vijf wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, een wasmachine en twee vriezers.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen zijn er vijf babybedden.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 276518 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Villa Splendida, gebouwd in 2015, staat op een perceel van 1200 m² en beschikt over een verwarmd zwembad van 50 m², een buitendouche, een groot overdekt terras, een barbecue en twee parkeerplaatsen – perfect voor een ongestoorde vakantie.
De 220 m² woonruimte omvat vijf slaapkamers (waarvan vier met een eigen badkamer), vier badkamers, een ruime woon- en eetkamer, een authentieke, rustieke keuken, een open haard en airconditioning – ideaal voor gezinnen of groepen tot 10 personen. Huisdieren zijn ook welkom!
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 276518
Vlakbij 276518 op zo’n 3 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (56 km)
- Centrum (10 km)
- Restaurant (3 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 276518 in Montižana. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 10 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 10
- 5
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag