Indeling 468930
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 10 personen heeft vier badkamers, vijf slaapkamers en beschikt over vijf tweepersoonsbedden. 468930 heeft twee kachels en twee televisies. Verder is er een airco en een terras en zijn er drie balkons. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met vijf douches.
Het vakantiehuis heeft twee koelkasten en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u twee koffiezetapparaten, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 468930 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Villa Rosa, met privézwembad en vijf slaapkamers, biedt plaats aan maximaal 10 personen. Deze prachtige villa, met omheinde en fraai aangelegde tuin en privézwembad (50 m²), ligt vlakbij de stad Umag en op 3 km van het strand van Kanegra. De begane grond bestaat uit een volledig uitgeruste keuken met eethoek, een woonkamer en twee badkamers. Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers en een badkamer. Twee van de slaapkamers hebben een balkon met uitzicht op zee. Een buitentrap leidt naar een apart appartement met een kitchenette, een slaapkamer en een badkamer. Bedlinnen, handdoeken, wifi en satelliet-tv zijn aanwezig en inbegrepen in de huurprijs.
In de buurt van 468930
Vlakbij 468930 op zo’n 200 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (60 km)
- Centrum (5 km)
- Restaurant (200 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 468930 in Valica. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 8 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
- 10
- 5
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag