




























Indeling Apartment Slavica 2 - Blue Dream
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een eenpersoons slaapbank. Apartment Slavica 2 - Blue Dream heeft een TV en een verwarming. Verder is er een airco, een balkon, een barbecue, een tuin en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger en een toilet.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Apartment Slavica 2 - Blue Dream ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Het appartement in Kraljevica heeft 1 slaapkamer(s) en kan gereserveerd worden tot 2 personen. Accommodatie De accommodatie heeft een oppervlakte van 37 m² ismooi ingerichte en is modern, met uitzicht de tuin. De woning bevindt zich op 200 m van het busstation, 350 m van het zandstrand "Autokamp Oštro", 350 m van het rotsstrand "Autokamp Oštro", 700 m van het restaurant "Autokamp Oštro", 700 m van de supermarkt "Autokamp Oštro", 2 km van de supermarkt "Shops and Stores in Kraljevica", 2 km van het restaurant "Konoba Dvorac Frankopan Kraljevica", 2 km van het dorp "Kraljevica", 19 km van het dorp "Rijeka" en is gelegen in een gebied met de volgende kenmerken levendige omgeving zone en in een residentieel complex. Tevens heeft u de beschikking over tuin, tuinmeubilair, omheind perceel, barbecue, strijkijzer, internet (wifi), haardroger, balkon, centrale verwarming, airconditioning, openlucht parkeerplaats in het zelfde gebouw, 1 ventilator, satelliet tv (Talen: Engels, Duits). De open keuken, met keramisch fornuis, is uitgerust met koelkast, vriezer, servies/bestek, keukengerei, koffiezetapparaat, broodrooster, waterkoker, kachel, keukengerei, borden en schalen.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Indeling
- Tuinmeubilair
- Balkon
- Verwarming (CV)
- Airconditioning
- Tuin
- BBQ
- Parking
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Droogkamer
- Waspakket inbegrepen
- Woonkamer
- 1-pers. slaapbank
- TV (flatscreen, satelliet)
- Eettafel
- Open keuken
- Kookplaat
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Koelkast
- Vriezer
- ()
- Slaapkamer
- Queen Bed
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Haardroger
In de buurt van Apartment Slavica 2 - Blue Dream
Vlakbij Apartment Slavica 2 - Blue Dream op zo’n 1,5 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Apartment Slavica 2 - Blue Dream in Kraljevica kunt u naar het strand.
- Strand (350 m)
- Restaurant (1,5 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Apartment Slavica 2 - Blue Dream in Kraljevica. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Bedlinnen | Included |
Eindschoonmaak | Included |
Internet Access | Included |
airconditioning | Included |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Included |
Parkeren | Included |
Verwarming | Included |
Wifi | Included |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 2
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag