

















Indeling Haus Mira (BRC151)
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft twee badkamers en drie slaapkamers. Haus Mira (BRC151) heeft een TV (internationale zenders). Verder is er een airco, een balkon en een tuin (omheind). De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Haus Mira (BRC151) ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Appartement 4-kamers 97 m2 op de 1e verdieping. Woon-/eetkamer met Sat-TV (Flatscreen TV), air-conditioning. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 1 2-pers bed. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm). 1 kamer met 1 2-pers bed (160 cm). Uitgang naar het balkon. Open keuken (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). 2 douche/WC's. Geen verwarmingsmogelijkheid. 2 balkons. Balkonmeubilair. Ter beschikking: wasmachine. Internet (Internet (WiFi), gratis).
Huis met 3 woningen "Mira". 300 m van het centrum van Mirca, 4 km van het centrum van Supetar, 250 m van zee, 250 m van het strand. Voor medegebruik: terrein 450 m2 (omheind), tuin met planten. In het huis: internetaansluiting. Parkeerplaats bij het huis. Winkel 300 m, bushalte 4.6 km, veerboot 4.5 km, kiezelstrand 250 m. Vliegveld 47 km van het huis.
In de buurt van Haus Mira (BRC151)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Haus Mira (BRC151) in Mirca. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 150 |
Inclusief | |
---|---|
Airconditioning | |
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Internet (Wi-Fi) | |
Toeristenbelasting | |
Wekelijkse wissel linnengoed (bed- en badlinnen) |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
Gebaseerd op6 beoordelingen
- 6
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag