Indeling Appartemtent LUG 2 / 55qm AP9
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. Appartemtent LUG 2 / 55qm AP9 heeft een TV. Verder is er een balkon of terras, een barbecue, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad en zijn er twee airco's. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger en een toilet.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koel- en vriescombinatie.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Appartemtent LUG 2 / 55qm AP9 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Het kleine vakantiecomplex met gezellige appartementen ligt op korte loopafstand van de baai. Met twee aparte slaapkamers zijn de vakantieappartementen een geweldig toevluchtsoord voor gezinnen en natuurliefhebbers. Als u geen zin heeft om zelf uw ontbijt te bereiden, kunt u ervan genieten in restaurant Sabun, op 150 meter afstand. De omgeving is gemaakt voor een zorgeloze strandvakantie, lange wandelingen en fietstochten. Op warme dagen kunt u zich verfrissen in het gemeenschappelijke buitenzwembad en daarna ontspannen op het zonneterras in een ligstoel.
Het schiereiland ten noorden van Nin steekt ongeveer zeven kilometer uit in zee en is gemiddeld vier kilometer breed. In het noordwesten ligt het eiland Vir, dat via een brug met het schiereiland is verbonden. De voornamelijk particuliere accommodaties geven het schiereiland een bijzonder charmant karakter. Uw vakantiehuis is zeer centraal gelegen op het schiereiland, in een paar minuten bereikt u het stadscentrum, restaurants, winkels en natuurlijk het strand.Het milde mediterrane klimaat, de azuurblauwe zee en de ondiepe zandbaaien maken Privlaka tot een ideale vakantiebestemming in Noord-Dalmatië.
Inbegrepen extra's: wifi, registratiekosten, toeristenbelasting. 10% korting in restaurant Amico voor gasten van Apartments Lug.
Mobiliteit: niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Huisdieren: huisdieren zijn in dit appartement niet toegestaan.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit.
Indeling
- Strand
- Balkon of terras
- Airconditioning
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- BBQ (gedeeld met andere gasten, houtskool)
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, buiten)
- Glijbaan
- Schommel
- Babybedje (free)
- Keuken
- Eettafel
- Kookplaat (4 kookplaten, keramisch)
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- TV (flatscreen, satelliet)
- Zithoek
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Haardroger
In de buurt van Appartemtent LUG 2 / 55qm AP9
Vlakbij Appartemtent LUG 2 / 55qm AP9 op zo’n 150 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 150 meter van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Appartemtent LUG 2 / 55qm AP9 in Privlaka kunt u naar het water.
- Luchthaven (25 km)
- Centrum (19 km)
- Restaurant (150 m)
- Water (150 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Appartemtent LUG 2 / 55qm AP9 in Privlaka. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Airconditioning | |
| Babybedje | |
| Beddengoed | |
| Eindschoonmaak | |
| Elektriciteit | |
| Gas/Olie | |
| Wasmachine | |
| Water | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op 57 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag