Indeling Holiday Home Village Paradise
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over een tweepersoons slaapbank en een twijfelaar. Holiday Home Village Paradise heeft een kachel en een TV. Verder is er een airco, een barbecue en een terras. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een ligbad.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koelkast, een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat en een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Holiday Home Village Paradise ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Holiday Home Village Paradise is a luxurious retreat located in Donji Zemunik, Zadar County, Croatia. Ideal for families and groups, this spacious villa offers a blend of comfort and entertainment in a serene countryside setting.
Note:
Private parking is available, and reservation is not required.
Wi-Fi is available throughout the property.
Pets are not allowed.
This two-bedroom can accommodate up to six guests. It features a flat-screen TV. The private bathroom is equipped with a bathtub and toilet.
Thanks to its excellent location, everything you'll need for your vacation is just a short walk from the property. Grocery stores, cafes, restaurants—everything is within a 200 m radius. The beach is 7.00 km away from the property.
The airport is 5 km away from the property.
In de buurt van Holiday Home Village Paradise
Vlakbij Holiday Home Village Paradise op zo’n 200 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Holiday Home Village Paradise in Smoković kunt u naar het strand.
- Luchthaven (5 km)
- Strand (7 km)
- Restaurant (200 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Holiday Home Village Paradise in Smoković. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 6
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag