Indeling in Anjum mit Kleinem Garten
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 4 personen, heeft twee badkamers en twee slaapkamers. Het vakantiehuis heeft een barbecue, een terras en een tuin (omheind). De auto parkeert u op een parking (overdekt). De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (ADSL, ISDN, draadloos), een wasmachine en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er speeltoestellen.
Keuken
In de keuken vindt u een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van in Anjum mit Kleinem Garten ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Chalet Hilla bevindt zich voor de dijk en heeft een geweldig uitzicht over de haven van Oostmahorn. Het huis beschikt over een grote serre, vissteiger, vaatwasser en eigen parkeerplaats op 5 meter van het Lauwersmeer.
Chalet Hilla bevindt zich op de begane grond, heeft een parkeerplaats aan de voorkant en is geschikt voor maximaal 4 personen! Vanuit de woonkamer en serre kijkt u direct uit op het water. De keuken is volledig uitgerust met een oven en vaatwasser. De steiger is geschikt om te zwemmen en vissen.
De tuin ligt aan het Lauwersmeer en beschikt over een eigen vis- en zwemsteiger. Het terras is uitgerust met tuinmeubelen. Aan de voorkant van het huis is een eigen parkeerplaats voor 2 auto's.
Oostmahorn is een vestingplaats uit de vroege zestiende eeuw met een rijke geschiedenis aan de toenmalige Lauwerszee. Tegenwoordig vormt het een aantrekkelijke toeristische bestemming aan de rand van het Nationaal Park Lauwersmeer en telt het twee vakantieparken.
Het meer en zijn directe omgeving vormen een paradijs voor natuurliefhebbers, vissers, watersporters, wandelaars en fietsers. Hondenliefhebbers en hun trouwe viervoeters komen hier eveneens ruimschoots aan hun trekken. Zo kent Lauwersoog een hondenstrand en bent u samen ook meer dan welkom in onder meer het Ballastplaat bos.
Voor de kinderen zijn er binnen een paar honderd meter van het chalet diverse speelmogelijkheden waaronder een klimtoestel op het strand, een speelveld op vakantiepark De Skâns en een speeltuin met springkussen in het achter het strand gelegen Esonstad. In dit in Oudfriese stijl nagebouwde vestingstadje bevindt zich bovendien een indoorspeelparadijs dat een groot deel van het jaar toegankelijk is en bij Pitch & Putt kunt u terecht om een potje golf of footgolf spelen. Een fiets of e-chopper kan hier ook gehuurd worden.
Voor uw dagelijkse boodschappen (een grote supermarkt zit een paar kilometer verderop in Anjum) kunt u eveneens in Esonstad terecht bij de buurtsuper. Verder vindt u hier onder meer een restaurant, een pizzeria en een snackbar. Nog dichterbij het chalet -in de jachthaven en op de dijk- bevinden zich eveneens een 3-tal uitstekende restaurants met prachtige vergezichten over het Lauwersmeer. Op culinair gebied zit u sowieso goed aan deze voormalige zeetak van de Waddenzee. Zo treft u in de haven van Lauwersoog een keur aan visrestaurants en heeft ook de voormalige zeehaven van Zoutkamp aan de overzijde van het Lauwersmeer een grote verscheidenheid aan eetgelegenheden. Tot slot is een bezoek aan het historische en pittoreske Dokkum met zijn bolwerken, winkels en terrasjes ook van harte aan te bevelen!
Om het Nationaal Park ook vanaf het water te ontdekken kunt u uiteraard een eigen boot meenemen maar om de hoek van het chalet kunt u bij Paviljoen La Barca ook diverse sloepen, zeilbootjes of kano’s huren. Surfen kan bij de plaatselijke surfclub en een catamaran kunt u het beste te water laten bij de catclub Omaho, direct naast de jachthaven. Ook een rondvaarttocht, een vaartocht naar Dokkum of een vogelexcursie op het voormalige vrachtschip de Vlinderbalg behoort tot de mogelijkheden en bovendien vertrekt hier meerdere keren in de week een veerboot naar Schiermonnikoog. Vanuit Lauwersoog kunt u aan zeehonden- en waddenexcursies deelnemen en afhankelijk van het getij op de drooggevallen Engelsmanplaat genieten van het Werelderfgoed de Waddenzee.
Het Lauwersmeer is geliefd bij de visliefhebber. Er zwemt veel brasem en blankvoorn, maar u kunt er ook vissen op snoekbaars en baars. Bij de receptie van Holland1 kunt u een visvergunning kopen.
Houdt u van wandelen en wilt u lekker tot rust komen? Bezoek dan bijvoorbeeld eens het vissersdorpje Paesens-Moddergat aan de zeedijk met zijn museum 't Fiskershúske. In dit authentieke tweelingdorp kunt u bovendien dagelijks terecht voor diverse wadlooptochten. Of blijf gewoon heerlijk thuis in en buiten uw chalet. Vergeet dan vooral ook niet op een onbewolkte late avond omhoog te kijken en te genieten van de sterrenhemel en de melkweg. Het Lauwersmeergebied is niet voor niets (samen met de Boschplaat op Terschelling) door de International Dark Sky Association uitgeroepen tot Dark Sky Park. Kortom: een bijzondere plek in een unieke omgeving!
Basisinformatie
- Huisdieren toegestaan: 5
- Accommodatietype: vakantiehuis
- type gebouw: bungalow
- totaal aantal verdiepingen in het gebouw boven de begane grond: 1
- perceeloppervlakte: 300 m²
- bouwjaar: 1998
- laatste uitgebreide renovatie: 2020
- niet-rokers
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 2
Top eigenschappen
- wifi
- verwarming: overal
- terras
- tuin: voor alleengebruik
- geheel afgesloten (met muur, hek of heg)
- privéparkeerplaatsen in totaal: 2
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in garage: geen
- ㄴ daarvan parkeerplaatsen in carport: geen
- ㄴ daarvan privéparkeerplaatsen buiten: 2
Slapen
slaapkamer 3
- tweepersoonsbed (1.80 m breed)
slaapkamer 6
- tweepersoonsbed (van 1,31 m tot 1,50 m breed)
Badkamer
badkamer 3
- douche
- ligbad
- wastafel
- toilet
- föhn
badkamer 6
- wastafel
- toilet
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat, koffiezetapparaat met pads
- koelkast/vriezer: diepvriesvak, diepvrieskast, koelkast
- kookplaat: gasfornuis
- oven
- broodrooster
- waterkoker
- vaatwasser
- aantal eettafels: geen
- maximaal aantal zitplaatsen: geen
Entertainment
- televisie: satelliet-tv
- gezelschapsspellen voor volwassenen
Voor kinderen
- kinderstoel
Huishouden
- wasmachine: voor alleengebruik in het object
- strijkijzer
- stofzuiger
Buitenbereik
- serre
- veranda
- barbecue: barbecue
Omgeving
- uitzicht: uitzicht
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 2,0 km
- levensmiddelenzaak: 500 m
- uitgaansgelegenheid: 1,0 km
- restaurant: 200 m
- station: 17,0 km
- vliegveld: 70,0 km
- snelweg: 35,0 km
- haven: 30 m
- afstand openbaar vervoer: 300 m
- strand: 200 m
- grasstrand: 200 m
- zandstrand: 500 m
- water (zee, meer enz.): 10 m
- zee: 2,0 km
- meer: 10 m
- watersport: 500 m
- aanlegplaats: 10 m
- bootverhuur
- visstek: 500 m
- speeltuin: 400 m
- openbaar zwembad: 10,0 km
- golfplaats: 1,5 km
- fietsverhuur: 2,0 km
- wandelpad: 10 m
- mogelijkheid om paard te rijden: 3,0 km
Bijzonderheden
- Geschikt voor vissers
type gebouw: bungalow. perceeloppervlakte: 300m². bouwjaar: 1998.
In de buurt van in Anjum mit Kleinem Garten
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van in Anjum mit Kleinem Garten in Eanjum. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 100 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | € 99 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Toeristenbelasting | € 1,50 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badlinnen (eerste set) | € 5 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Bedlinnen (eerste set) | € 12,50 per persoon (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Huisdier | € 29 (01-01-2024 - 31-12-2099) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Energiekosten | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
Gebaseerd op 1 beoordeling
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag