



































Indeling Type Cube Comfort 5 person IJsselzicht
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 5 personen beschikt twee slaapkamers. Type Cube Comfort 5 person IJsselzicht heeft een televisie. Verder is er een terras, een tuin en een tuinmeubilair.
Het vakantiehuis heeft internet en een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een kookplaat (gas, 4 pitten), een magnetron, een vaatwasser en een waterkoker.
Linnengoed
In het vakantiehuis vindt u badtexttiel (te huur), bedlinnen (verplichte huur) en keukentextiel (te huur).
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Type Cube Comfort 5 person IJsselzicht ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit vakantiepark ligt in Lathum, vlakbij Rheden, en biedt comfortabele accommodaties, een ideale uitvalsbasis om de omgeving te verkennen. Het park biedt verschillende verblijfsmogelijkheden, waaronder chalets die perfect zijn voor familievakanties en stacaravans voor maximaal 8 personen voor een familieweekend. Bovendien ligt het park aan het water en beschikt het over talloze faciliteiten, zoals een kinderspeelplaats, tennisbaan en jachthaven.
Interieur Beschrijving
Deze accommodatie is ontworpen om maximaal vijf gasten comfortabel te herbergen en biedt alle voorzieningen die nodig zijn voor een plezierige vakantie aan het water van de IJssel.De ruimte omvat een modern badkamer, uitgerust met een douche en toilet.Er zijn twee gezellige slaapkamers:Eén slaapkamer heeft een comfortabel tweepersoonsbed.De tweede slaapkamer heeft een stapelbed, waardoor het ideaal is voor kinderen.De keuken is volledig uitgerust met:KoelkastKoffiezetapparaatVaatwasserWaterkokerCombi-magnetronOntspan in de uitnodigende woonkamer met een flatscreen-tv.Ga naar buiten om te genieten van de frisse lucht op het terras, dat is uitgerust met een parasol en tuinmeubilair.Gelegen direct aan het water, kunt u genieten van het prachtige uitzicht op de IJssel.Deze vakantiewoning op de begane grond biedt alles wat nodig is voor een ontspannende vakantie aan het water.
Voor jong en oud is er genoeg te beleven op ons park. Heerlijk zwemmen in de Rhederlaag of in het zwembad met peuterafdeling, zonnenbadend aan het privéstrand, uitgebreid eten in ons sfeervolle restaurant. Ook kunt u genieten van een lekker drankje op het terras terwijl de kinderen zich vermaken in het speelparadijs of op de kinderboerderij. U kunt een bootje huren, bingo spelen of een gezellige dansavond bijwonen. In het hoogseizoen is er een recreatieteam aanwezig die tal van activiteiten organiseert.
Het park is gedurende het hele jaar geopend. In de nabije omgeving bevinden zich overdekte zwembaden en bowlingcenters. Tevens bevindt zich op ca. 1 uur rijden de langste skihal ter wereld (Bottrop). Op het park kunt u in de weekenden terecht in de gezellige pub. • De supermarkt zal vanaf dit seizoen weer geopend zijn
In de buurt van Type Cube Comfort 5 person IJsselzicht
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Type Cube Comfort 5 person IJsselzicht in Lathum. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Eindschoonmaak | € 85,00 |
Linnen | € 9,50 per persoon |
Toeristenbelasting | € 1,60 per persoon per dag |
Optioneel | |
---|---|
Extra beddengoed | € 9,50 per persoon |
Handdoekenpakket | € 4,00 per persoon |
Keukendoekenpakket | € 4,00 per persoon |
Kinderpakket | € 12,50 |
Omboekgarantie | € 15,00 |
Opgemaakte bedden bij aankomst | € 9,50 per persoon |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een weekend
- 5
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag