Indeling Resort De Achterhoek
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, drie slaapkamers en beschikt over zes eenpersoonsbedden. Resort De Achterhoek heeft een TV. Verder is er een tennisbaan, een terras, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafel.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Resort De Achterhoek ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Maak ontspanning het middelpunt van een rustige vlucht in Veluwe in deze vrijstaande lodge bij EuroParcs De Zanding. Ontworpen voor 2 gasten, combineert deze compacte retraite het gevoel van een luxe hotelkamer met een open indeling, grote ramen en een privésauna. Het is een comfortabele keuze voor stellen die op zoek zijn naar natuur en welzijn in één verblijf.
De woonkamer beschikt over een gezellige zitruimte, televisie en een atmosferische elektrische open haard. De open keuken beschikt over een vaatwasser, een vierpits kookplaat, een magnetron, waterkoker en een Nespresso-machine. De open slaapruimte heeft een tweepersoonsbed, terwijl de luxe badkamer een douche en toilet biedt. Gratis wifi en parkeergelegenheid voor één auto zijn beschikbaar.
Open de deuren vanuit de woonkamer en stap het terras op en de tuin in. Een gedeeld bubbelbad in de sociale ruimte, samen met aangrenzende accommodaties, biedt een extra mogelijkheid om buiten te ontspannen. De privésauna in de badkamer blijft je eigen plek om te ontspannen na een dag verkennen van de omliggende Veluwe.
EuroParcs De Zanding ligt tussen de bossen en heidevelden van de Veluwe, met een recreatiemeer, een binnenzwembad, speeltuinen, restaurant, wellnessvoorzieningen en fietsverhuur in het park. Verken het nabijgelegen Nationaal Park De Hoge Veluwe en het Kröller-Müller Museum, wandel door Otterlo, of ga richting Arnhem en Apeldoorn voor verdere attracties. Let op: er mag geen baby- of kinderbed in deze accommodatie worden geplaatst.
Opmerking:
- EuroParcs kan een borg vereisen vóór aankomst voor verblijf in vakantiehuizen. Na vertrek wordt het pand geïnspecteerd en wordt de borg doorgaans binnen ongeveer drie weken terugbetaald, mits er geen schade, ontbrekende voorwerpen of verstoringen zijn. Eventuele aanvullende kosten kunnen van de borg worden afgetrokken. Gasten worden gevraagd de regels van het hotel te volgen en andere gasten te respecteren om een soepel terugbetalingsproces te waarborgen. Tijdens grote evenementen en festivals kan een hogere borg worden toegekend.
- Airconditioning kan alleen optioneel worden geboekt, maar niet alle types hebben de mogelijkheid om deze te boeken.
- Wanneer een bubbelbad of sauna wordt beschreven als verbonden aan het eigendom, is het privé en inclusief. Het zwembad wordt altijd gedeeld en bevindt zich niet op het terrein, maar op het vakantiepark.
- Wi-Fi is altijd gratis en er is parkeergelegenheid beschikbaar naast of nabij de accommodatie.
- Uiterlijk en interieur kunnen verschillen van de ene vakantiewoning tot de andere
Bijzonderheden
De type-woningen zijn onderverdeeld in categorieën. Doordat deze van privé-eigenaren zijn, zijn ze naar eigen smaak ingericht en kunnen ze verschillen in oppervlakte, inrichting en grootte; het comfortniveau is echter zoals beschreven. De verdeling van bedden (slaapplaatsen, aparte bedden of tweepersoonsbed) is afhankelijk van de eigenaar en kan nooit van te voren bevestigd worden. De afgebeelde foto's zijn slechts een voorbeeld Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- Internettoegang
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Parking
- Parasol
- Zwembad
- Tennisbaan
- Open keuken
- Waterkoker
- Koffiezetapparaat (filtermaling)
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Woon/eetkamer
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
In de buurt van Resort De Achterhoek
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Resort De Achterhoek in Lochem. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 6 per dier per nacht |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 6,50 per dier per nacht |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 7,50 per dier per nacht |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 7,50 per dier per nacht |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 7,72 per dier per nacht |
| Verwarming/Energie | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Bedlinnen | |
| Bedlinnen | |
| Bedlinnen | |
| Bedlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
Gebaseerd op 24 beoordelingen
- 6
- 3
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag