Indeling Residentie Californië
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee tweepersoonsbedden. Residentie Californië heeft een CD-speler, een DVD-speler, een radio, een TV en een verwarming. Verder is er een balkon en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een ligbad en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Residentie Californië ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Stap binnen in dit stijlvolle en goed ingerichte appartement, gelegen in de rustige duinen van De Koog op Texel. Dit toevluchtsoord bevindt zich op de eerste of tweede verdieping en beschikt over twee knusse tweepersoonsslaapkamers, een moderne open keuken met vaatwasser en combimagnetron, en een ruime woonkamer met tv, dvd-speler en stereo-installatie – ideaal voor ontspannende avonden na een dagje eilandavonturen. De absolute blikvanger? Uw eigen privésauna, perfect om te ontspannen na een dagje strand of om de natuurlijke schoonheid van het eiland te verkennen.
Dit appartement, gelegen tussen bos en zee, biedt het beste van de serene charme van Texel. Maak een korte wandeling of fietstocht naar Nationaal Park Duinen van Texel, waar u adembenemende wandelpaden en vogelkijkplekken vindt. Huisdieren zijn niet toegestaan, waardoor het appartement een allergeenvriendelijke oase blijft – perfect voor gasten die op zoek zijn naar een schone, rustige en verkwikkende ontsnapping in een natuurlijke omgeving.
Een korte rit brengt u naar het levendige centrum van De Koog, waar u kunt genieten van lokale culinaire hoogstandjes – van vers gevangen vis en Texels lamsvlees tot gezellige cafés en ambachtelijke ijssalons. Of u nu geniet van een romantisch diner of een informele lunch op een zonnig terras, de culinaire scene van Texel zal u niet teleurstellen. Dit appartement combineert luxe, locatie en gemak, waardoor het de ideale uitvalsbasis is voor stellen of vrienden die op zoek zijn naar een natuurrijke vakantie met alle moderne gemakken.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat
Indeling
- Balkon
- Verwarming (CV)
- Tuinmeubilair
- Parking
- Woonkamer
- TV
- DVD-speler
- Radio
- CD-speler
- Open keuken
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Ligbad
- Douche
- Wastafel
- Sauna
In de buurt van Residentie Californië
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Residentie Californië in Den Burg. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | € 8,10 per persoon per verblijf |
| Badhanddoeken | € 9,30 per persoon per verblijf |
| Keukenlinnen | € 7,10 per verblijf |
| Keukenlinnen | € 8,20 per verblijf |
| Kinderbed | € 4,70 per nacht |
| Kinderbed | € 5,40 per nacht |
| Kinderstoel | € 4,70 per nacht |
| Kinderstoel | € 5,40 per nacht |
| Schoonmaak | Extra schoonmaak (i.v.m. huisdieren) € 22,80 per dier |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 22 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag