Indeling Sea Lodge Family met de hond
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over vier eenpersoonsbedden en een tweepersoons bedstee. Sea Lodge Family met de hond heeft drie televisies en een verwarming. Verder is er een tuin, een set tuinmeubelen en een veranda. De badkamer is uitgerust met een douche en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron, een fornuis, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Sea Lodge Family met de hond ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
De lodges van Sealodges Bloemendaal bieden een uniek en stijlvol verblijf, waarbij modern design prachtig samengaat met de natuurlijke omgeving. Er zijn vijf verschillende versies van de lodge, die inspelen op verschillende behoeften en voorkeuren. De Sealodge Comfort is ideaal voor kleine groepen, met twee slaapkamers, een apart toilet en openslaande deuren naar buiten. De Sealodge Bloemendaal biedt een gezellige, compacte ruimte met een slaapvide voor kinderen, perfect voor gezinnen met jonge kinderen. Voor wie op zoek is naar extra luxe, biedt de Sealodge Deluxe twee slaapkamers, elk met een eigen badkamer, voor een intiemere ervaring voor stellen.
De Sealodge Family is perfect voor grotere groepen, met twee slaapkamers, een vide en voldoende ruimte, inclusief een aparte badkamer en toilet voor extra gemak. Voor gasten met specifieke toegankelijkheidsbehoeften is de Sealodge BF-D629 rolstoeltoegankelijk, uitgerust met in hoogte verstelbare bedden, een op maat gemaakte keuken en een eigen badkamer, waardoor het de ideale keuze is voor reizigers die extra ondersteuning nodig hebben.
De lodges bevinden zich in een serene, zonovergoten omgeving, perfect om te ontspannen. Gasten kunnen één auto parkeren op de centrale parkeerplaats. De lodges zijn huisdiervriendelijk, met één hond per lodge. Barbecueliefhebbers kunnen ter plaatse grillen, maar open vuur is verboden.
(Opmerking: We willen u graag informeren over de volgende informatie. Wilt u dit op uw website plaatsen? Van 26 tot en met 29 juni 2025 vindt er een festival plaats, Luminosity, vlakbij het park. Het kan drukker zijn dan normaal in en rond ons park. Daarnaast geldt er in deze periode een borg van € 400. Deze borg geldt voor alle gasten, ook als u het festival niet bezoekt.)
Opmerking: Van 25 tot en met 28 juni 2026 vindt het Luminosity Festival plaats vlakbij het park, waardoor het drukker kan zijn dan normaal. Er geldt een borg van € 400 voor accommodaties voor 4 personen en € 700 voor accommodaties met meer dan 4 personen. Deze borg geldt voor alle gasten, ook als u het festival niet bezoekt. Zorg ervoor dat u uw IBAN invult onder 'Mijn gegevens' voor de terugbetaling na uw verblijf.
Bijzonderheden
Dit vakantiepark is een van de Award winnaars 2016 Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat Huisdieren anders dan honden zijn niet toegestaan
Indeling
- Verwarming (vloerverwarming)
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Open keuken
- Waterkoker
- Fornuis (gas)
- Koffiezetapparaat (cups)
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koelkast (+ vriesvak)
- Woon/eetkamer
- TV (flatscreen)
- Eettafel (6 personen)
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed
- TV
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed
- TV
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Veranda
- Vide
- 2 pers. bedstee
In de buurt van Sea Lodge Family met de hond
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Sea Lodge Family met de hond in Overveen. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 6 per dier per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Kinderbed + Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Keukenlinnen | |
| Servicekosten | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 244 beoordelingen
- 6
- 2
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag