Indeling Cube la Mer 4
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over vier eenpersoonsbedden. Cube la Mer 4 heeft een kachel en een TV. Verder is er een terras, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche en een toilet.
Het vakantiehuis heeft een koel- en vriescombinatie.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Cube la Mer 4 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Ervaar architectonisch design en een lichte, open leefruimte in Cube la Mer 4, een robuust, gelijkvloers vrijstaand chalet dat comfortabel plaats biedt aan maximaal vier gasten. Genesteld in het weelderige groen van recreatiegebied Spaarnwoude tussen Amsterdam en Haarlem op EuroParcs Buitenhuizen, biedt dit rustige toevluchtsoord het beste van Noord-Holland direct voor de deur.
Ontspan in de lichte woonkamer met hoge ramen, een comfortabele zithoek en een televisie voor ontspannen avonden. De moderne keuken is volledig uitgerust met een vaatwasser, combimagnetron, inductiekookplaat, waterkoker, koffiezetapparaat en een koelkast met vriezer. Gratis wifi zorgt ervoor dat u tijdens uw verblijf verbonden blijft.
Kom tot rust in twee comfortabele slaapkamers op de begane grond met eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed, aangevuld met een schone, moderne badkamer met douchecabine en toilet. Stap naar buiten op het zonneterras met comfortabel tuinmeubilair en een parasol om te genieten van de rustige natuurlijke omgeving.
Er is parkeergelegenheid voor één auto direct bij het vakantiehuis. EuroParcs kan voor aankomst een borgsom vragen van gasten die in een vakantiehuis verblijven. Na vertrek wordt de accommodatie geïnspecteerd en wordt de borg binnen ongeveer drie weken terugbetaald, mits er geen schade, ontbrekende spullen of overlast wordt geconstateerd. Indien nodig kunnen er extra kosten in rekening worden gebracht. Gasten worden vriendelijk verzocht de huisregels te respecteren en andere gasten te respecteren om een vlotte terugbetaling te garanderen. Houd er rekening mee dat tijdens grote evenementen en festivals een hogere borg kan worden gevraagd.
Indeling
- Fitnessruimte
- Internettoegang
- Tuinmeubilair
- Terras
- Tuin
- Parking
- Parasol
- Zwembad (buiten)
- Keuken
- Kachel
- Waterkoker
- Koffiezetapparaat
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Toilet
In de buurt van Cube la Mer 4
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Cube la Mer 4 in Velsen-Zuid. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Eindschoonmaak | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 7,50 per dier per nacht |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 7,50 per dier per nacht |
| Verwarming/Energie | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Zelf meenemen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Bedlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 4
- 2
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag