







































Indeling Sea Lodges Zandvoort - Kennemer Cottage 6 XL - no dog allowed
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, drie slaapkamers en beschikt over een stapelbed en twee tweepersoonsbedden of dubbel eenpersoonsbedden. Sea Lodges Zandvoort - Kennemer Cottage 6 XL - no dog allowed heeft een TV. Verder is er een set tuinmeubelen. De badkamer is uitgerust met een douche en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Sea Lodges Zandvoort - Kennemer Cottage 6 XL - no dog allowed ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
De moderne, vrijstaande sea lodges van Sea Lodges Zandvoort liggen op slechts 2,6 km van het bruisende centrum van Zandvoort en op korte loopafstand van het Noordzeestrand. U hoeft alleen maar de straat over te steken om bij de kust te komen.
Deze ruime lodge (90 m²) is verdeeld over twee verdiepingen en is stijlvol en comfortabel ingericht. Op de begane grond vindt u een lichte woonkamer met grote ramen, een zithoek met smart-tv en een eetgedeelte. De open keuken is uitgerust met een vaatwasser, magnetron, Nespresso-apparaat en Quooker. Er is ook een apart toilet. Boven zijn er drie slaapkamers: twee met twee eenpersoons boxspringbedden (die kunnen worden gecombineerd) en één met een stapelbed. De badkamer is voorzien van een douche en toilet.
Buiten is tuinmeubilair beschikbaar voor uw gebruik. Sea Lodges Zandvoort is een autoluw park, dus auto's kunnen niet direct bij de lodges worden geparkeerd. Per lodge kan er één auto op de centrale parkeerplaats worden geparkeerd, terwijl extra auto's op de openbare strandparkeerplaats kunnen worden geparkeerd (tegen betaling).
Er kan een kinderbedje worden bijgeplaatst, maar boekingen met meer dan één baby zijn niet toegestaan. Barbecueën is toegestaan, maar gasten moeten hun eigen BBQ meenemen en een emmer water in de buurt hebben, omdat open vuur verboden is.
Alleen honden (één per lodge) zijn toegestaan.
Sea Lodges Zandvoort biedt ook verschillende andere lodges, geschikt voor 4 tot 18 gasten, met zowel begane grond- als meerverdiepingsopties.
Let op:
De Formule 1 Grand Prix van Nederland wordt gehouden in Zandvoort op 29, 30 en 31 augustus 2025. De voorbereidingen beginnen een week van tevoren, wat gevolgen kan hebben voor de toegankelijkheid en het parkeren. Vanaf 27 augustus gelden de sleepregels, dus volg de lokale bewegwijzering.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend Huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat Huisdieren anders dan honden zijn niet toegestaan
Indeling
- Tuinmeubilair
- Woonkamer
- TV (smart TV)
- Open keuken
- Kokend waterkraan
- Koffiezetapparaat (cups)
- Afwasmachine
- Koelkast (+ vriesvak)
- Toilet
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Slaapkamer
- Stapelbed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Overloop
In de buurt van Sea Lodges Zandvoort - Kennemer Cottage 6 XL - no dog allowed
Vlakbij Sea Lodges Zandvoort - Kennemer Cottage 6 XL - no dog allowed op zo’n 250 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 100 meter van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 2 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen, uitgaan, tennissen, paardrijden, golfen en nabij uw vakantiewoning kunt u watersporten. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Sea Lodges Zandvoort - Kennemer Cottage 6 XL - no dog allowed in Zandvoort kunt u naar het water of het bos.
- Luchthaven (30 km)
- Tennisbaan (7 km)
- Pinautomaat (2,6 km)
- Centrum (2,6 km)
- Golfbaan (2,5 km)
- Paardrijden (1,8 km)
- Uitgaansgelegenheid (2 km)
- Supermarkt (2 km)
- Zwembad (1,5 km)
- Bos (500 m)
- Restaurant (250 m)
- Water (100 m)
- Watersportgelegenheid (500 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Sea Lodges Zandvoort - Kennemer Cottage 6 XL - no dog allowed in Zandvoort. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Huisdieren | Maximaal 2; € 6 per dier per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
Optioneel | |
---|---|
Kinderbed | Gratis (op aanvraag) |
Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Keukenlinnen | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op125 beoordelingen
- 6
- 3
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag