Indeling Vakantiepark Hof Domburg 26
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 10 personen heeft twee badkamers, vijf slaapkamers en beschikt over vijf tweepersoonsbedden of dubbel eenpersoonsbedden. Vakantiepark Hof Domburg 26 heeft een TV en een verwarming. Verder is er een terras, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met twee douches, twee toiletten en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koel- en vriescombinatie.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Vakantiepark Hof Domburg 26 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Deze ruime bungalow is verdeeld in twee aparte gedeeltes, toegankelijk via een centrale entree. Het ene gedeelte beschikt over een gezellige woonkamer met smart-tv, een open keuken met vaatwasser en magnetron, een tweepersoonsslaapkamer, een badkamer met douche en een apart toilet in de hal. Het andere gedeelte dient als slaapgedeelte met vier extra tweepersoonsslaapkamers, een tweede badkamer met douche en nog een apart toilet. Alle bedden zijn boxspringbedden, die indien nodig als tweepersoonsbed kunnen worden opgemaakt. De bungalow is ideaal voor grotere groepen die zowel gedeelde als privéruimtes zoeken.
De bungalow ligt vlakbij een charmant kustplaatsje en biedt gemakkelijke toegang tot prachtige zandstranden en schilderachtige natuurpaden. Gasten kunnen lokale cafés, restaurants en markten verkennen met verse visgerechten en regionale specialiteiten. In de omgeving vindt u ook boetiekjes, culturele bezienswaardigheden en wellnesscentra, waardoor het een perfecte bestemming is voor ontspanning en avontuur. Buitenliefhebbers kunnen in de buurt fietsen, wandelen of watersporten.
De bungalow beschikt over moderne voorzieningen voor een comfortabel verblijf. De volledig uitgeruste keuken maakt het bereiden van maaltijden eenvoudig, terwijl de stijlvolle badkamers extra gemak bieden. Een privétuin met een gemeubileerd terras biedt gasten de mogelijkheid om te ontspannen in de frisse lucht. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's in de buurt van de accommodatie, met extra parkeerplaatsen in de buurt.
Let op: Van 3 tot en met 9 november 2025 is ons zwembad gesloten vanwege onderhoud. U kunt gedurende deze periode gebruikmaken van het zwembad van het Beach Resort.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.
Indeling
- Verwarming (CV)
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, overdekt)
- Hal
- Toilet
- Hal
- Toilet
- Woonkamer
- TV (smart TV)
- Open keuken
- Waterkoker
- Koffiezetapparaat (filtermaling)
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Slaapkamer
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
In de buurt van Vakantiepark Hof Domburg 26
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Vakantiepark Hof Domburg 26 in Domburg. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 5,50 per dier per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 6 per dier per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | € 10,95 per persoon per verblijf |
| Badhanddoeken | € 9,95 per verblijf |
| Keukenlinnen | € 7,95 per verblijf |
| Keukenlinnen | € 8,95 per verblijf |
| Kinderbed | € 8,75 per verblijf |
| Kinderbed | € 9 per verblijf |
| Kinderstoel | € 8,75 per verblijf |
| Kinderstoel | € 9 per verblijf |
| Linnengoed | Bedden opgemaakt bij aankomst € 6,75 per persoon |
| Linnengoed | Bedden opgemaakt bij aankomst € 7,25 per persoon |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Eindschoonmaak | |
| Eindschoonmaak | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op 36 beoordelingen
- 10
- 5
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag