Indeling Vakantiepark Cape Helius
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee tweepersoonsbedden of dubbel eenpersoonsbedden. Vakantiepark Cape Helius heeft een TV en een verwarming. Verder is er een balkon en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bad of douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Vakantiepark Cape Helius ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Stijlvol comfort aan het water
Welkom in uw gezellige vakantiehuis aan de kust in Hellevoetsluis! Dit prachtige, moderne appartement maakt deel uit van een complex in maritieme stijl, op slechts een steenworp afstand van het water. Het is ontworpen voor comfort en gemak en beschikt over een open woonruimte met kabel-tv en een volledig uitgeruste keuken, compleet met een combimagnetron, vaatwasser en filterkoffiezetapparaat. Of u nu wilt ontspannen na een dagje strand of uw avonturen voor morgen wilt plannen, dit uitnodigende appartement is uw perfecte uitvalsbasis.
Ontspannend toevluchtsoord op één niveau
Dit appartement op één niveau is ideaal voor gezinnen of stellen en beschikt over twee rustige slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, afhankelijk van uw wensen. De badkamer heeft een bad of douche voor een verfrissend begin of een rustig einde van uw dag. Een apart toilet zorgt voor extra gemak en dankzij de centrale verwarming kunt u het hele jaar door genieten van een behaaglijke temperatuur. Stap uw eigen balkon met tuinmeubilair op om te genieten van de zeewind met een kopje koffie in de ochtend of een drankje in de avond.
Toplocatie met kustcharme
Gelegen in de charmante omgeving van Kaap Helius, bent u slechts enkele minuten verwijderd van het strand en de schilderachtige jachthaven. Verken het historische stadje Hellevoetsluis met zijn cafés aan het water, lokale boetiekjes en maritieme musea. Geniet van verse zeevruchten in de restaurants aan de haven of maak een dagtrip naar het nabijgelegen Rockanje, Renesse of Brielle voor nog meer kustcharme. Met parkeergelegenheid op het terrein en geen huisdieren toegestaan, biedt dit appartement een rustige, ontspannen Nederlandse kustbeleving.
Let op: dit vakantiepark is vuurwerkvrij - het afsteken van vuurwerk is op oudejaarsavond verboden. Het park voert controles uit om dit te handhaven. Het is echter mogelijk dat er in de omgeving vuurwerk wordt afgestoken.
Bijzonderheden
U ontvangt per e-mail een kostenoverzicht van het park voor de bijkomende kosten/kosten ter plaatse. U dient deze rekening voor aankomst te voldoen. Dit bespaart u onnodig lang wachten bij het inchecken en dus kunt u direct aan uw vakantie beginnen Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 21 jaar zijn niet toegestaan Deze vakantiewoning is uitsluitend beschikbaar voor recreatieve doeleinden. Boekingen namens bedrijven zullen worden geannuleerd en mogelijke annuleringskosten worden doorberekend Deze accommodatie ligt op een vakantiepark. Er zijn meerdere accommodaties binnen dit type aanwezig. Wenst u meerdere accommodaties voor dezelfde periode te boeken? Neemt u dan contact met ons op via de chat Bij (vrienden)groepen, jongeren en lastminute boekingen kan een waarborgsom van € 50 p..p. / 500 p.p.worden gehanteerd. De borg zal bij aankomst worden geiïnd Als de bootverhuur bij de accommodatie is inbegrepen, of als het verblijf samenvalt met lokale beurzen en festivals, kan er een borg in rekening worden gebracht.
Indeling
- Tuinmeubilair
- Parking
- Toilet
- TV
- Kabel
- Koffiezetapparaat
- Filtermaling
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
- Bad of douche
- Wastafel
- Verwarming (CV)
In de buurt van Vakantiepark Cape Helius
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Vakantiepark Cape Helius in Hellevoetsluis. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | € 12,75 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 10,50 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 10,95 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 13,75 per persoon per verblijf |
| Bedlinnen | € 15,25 per persoon per verblijf |
| Eindschoonmaak | € 69,95 of dient het zelf te doen |
| Eindschoonmaak | € 74,95 of dient het zelf te doen |
| Keukenlinnen | € 11,65 per verblijf |
| Kinderbed | € 8,75 per verblijf |
| Kinderbed | € 9 per verblijf |
| Kinderstoel | € 8,75 per verblijf |
| Kinderstoel | € 9 per verblijf |
| Ontbijt | € 12,50 per persoon per nacht |
| Inclusief | |
|---|---|
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op 47 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag