Indeling Saga Hytte | 6p | With Sauna, Hot Tub & Water View
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft vier slaapkamers en een badkamer. Saga Hytte | 6p | With Sauna, Hot Tub & Water View heeft een inbraakalarm, een open haard, een televisie en een centrale verwarming. Verder is er een barbecue, een sauna, een spapool, een terras, een tuin en een tuinmeubilair. De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet, een koelkast, een wasmachine en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed en een kinderstoel.
Keuken
In de keuken vindt u een broodrooster, een koffiezetapparaat, een kookplaat (inductie, 4 pitten), een magnetron, een oven (hete lucht) en een vaatwasser.
Linnengoed
In het vakantiehuis vindt u badtexttiel, bedlinnen en keukentextiel.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Saga Hytte | 6p | With Sauna, Hot Tub & Water View ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Panoramische locatie aan het meer in VrådalDeze toplocatie combineert rust en gemak in het hart van Hyttefelt Fiskebekk. Omgeven door majestueuze bergen, weelderige bossen en serene meren, biedt het een idyllisch toevluchtsoord voor natuurliefhebbers. De verhoogde ligging zorgt voor een prachtig uitzicht op het Vråvatn-meer en het omringende landschap, terwijl alle bezienswaardigheden van Vrådal dichtbij blijven.Geniet het hele jaar door van allerlei activiteiten: de skipistes liggen op slechts 5 minuten afstand, de golfbaan is een klein stukje rijden en het dorpscentrum – met winkels, cafés en alle benodigde voorzieningen – ligt op slechts 3 minuten van de accommodatie. In de zomer kunt u genieten van wandelen, kajakken, vissen, fietsen of ontspannen op het nabijgelegen strand. Vrådal biedt in elk seizoen zowel avontuur als ontspanning.De woning biedt een panoramisch uitzicht op het meer en de bergen, een rustige omgeving aan de rand van het bos en ligt op loopafstand van het strand en de speeltuin. U kunt van 's ochtends tot 's avonds genieten van de zon, terwijl u zich op ongeveer vijf minuten van de skipistes en op slechts enkele minuten van het centrum van Vrådal bevindt. De woning is omgeven door meren, bergen en schilderachtige natuurpaden en ligt op slechts 2-3 uur rijden van grote steden als Oslo, Kristiansand, Langesund, Larvik en Sandefjord.Of u nu een wintersportvakantie of een zomervakantie aan het meer plant, deze locatie is de perfecte uitvalsbasis voor een onvergetelijk verblijf in Vrådal.
Geniet van een prachtig uitzicht op het meer en een rustige bosrijke omgeving in dit gezellige vakantiehuis, ontworpen voor ultieme ontspanning. Kom tot rust in de Finse sauna of geniet van een bad in de hot tub na een dag vol buitenavonturen.Slaapkamers
*2 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoonsbedden
*Beddengoed, kasten en 36 kleerhangers voor uw gemak
Badkamers
*2 moderne badkamers met douche en toilet
*3 wastafels, haardroger en schone handdoeken aanwezig
Keuken en woonkamer
*Volledig uitgerust met alle benodigde apparatuur
*Quooker en Nespresso-apparaat
*Eettafel met stoelen voor gezamenlijke maaltijden
*Gezellige zithoek met bank
*Warme en uitnodigende houtkachel voor ontspannen avonden
Buitenruimtes
*Oplaadpunt voor elektrische voertuigen
*Tuin met meubilair en vuurplaats
*Overdekt terras en veranda
*Houtskoolbarbecue om buiten te koken
*Parkeerplaats voor 2 auto's
*1 kano beschikbaar voor uw plezierHuisdieren zijn niet toegestaan en roken is verboden.
Vrådal is een dorp aan het meer in de gemeente Kviteseid, Telemark, waar het Nissermeer en het Vråvatn-meer samenkomen. Het dorp staat bekend om zijn prachtige landschap en gastvrije sfeer en biedt een breed scala aan activiteiten, waardoor het een populaire bestemming is voor natuurliefhebbers en outdoorliefhebbers — en een van de beste plekken om te genieten van een ontspannen en onvergetelijke vakantie.Wandelen
* Wandelpaden voor alle niveaus, van rustige boswandelingen tot beklimmingen van bergtoppen zoals Hegefjell en Roholtsfjell.
* Geniet van dennengeurende bossen, rustige meren en de kans om lokale wilde dieren te spotten.Buitenactiviteiten
* Vrådal biedt skiën en langlaufen bij Vrådal Panorama met 18 pistes en 40 km aan loipes.
* Downhill mountainbiken met lifttoegang in de zomer.
* Gezinsvriendelijke stranden zoals Vaskarstrondi.
* Vissen en bootverhuur op de meren Nisser en Vråvatn.
* Verhuur van kano's, SUP's, waterfietsen en roeiboten.
* Een schilderachtige 9-holes golfbaan op Fossøy met een terras bij Straand Hotel.
* Tennis bij de golfclub.
* Een zilversmidatelier in Sølvsmedtunet.
* Hondensleeën in het nabijgelegen Rauland.MS Fram – een stuk levende geschiedenis
* Gebouwd in 1909 als sleepboot voor het vervoeren van hout over de meren.
* De M/S Fram was tot de jaren 70 in gebruik en werd in de jaren 80 zorgvuldig omgebouwd tot passagiersschip.
* Tegenwoordig vaart het nog steeds elke lente en zomer met zijn originele houten charme en tijdloze karakter.Dineren in Vrådal
* Gezellig en traditioneel, met restaurants die verse lokale vis, wild zoals rendier en eland serveren, en hartige Noorse gerechten.
* Lekkere desserts zoals wafels met bessen.
* Eenvoudige cafés en grillrestaurants voor een snelle maaltijd.
* Het Straand Hotel is dé plek voor klassieke Noorse gerechten.
* Het skicentrum serveert warme maaltijden tijdens het drukke seizoen.
* Voor zelfvoorziening biedt een lokale Coop-supermarkt alles wat u nodig heeft.
* Over het algemeen is het aanbod aan eetgelegenheden klein maar gezellig, met de nadruk op lokale ingrediënten en authentieke smaken uit het bergdorp.
In de buurt van Saga Hytte | 6p | With Sauna, Hot Tub & Water View
Op 4 kilometer van uw vakantiehuis kunt u heerlijk winkelen in Kviteseid. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u shoppen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Saga Hytte | 6p | With Sauna, Hot Tub & Water View in Kviteseid kunt u naar de stad.
- Stad (4 km)
- Winkels (4 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Saga Hytte | 6p | With Sauna, Hot Tub & Water View in Kviteseid. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Extra beddengoed voor een eenpersoonsbed | € 15,00 per persoon |
| Extra beddengoed voor een tweepersoonsbed | € 25,00 per persoon |
| Extra handdoeken | € 12,50 per persoon |
| Kinderbed | € 5,00 per persoon per dag |
| Kinderstoel | € 5,00 per persoon per dag |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een weekend
- 6
- 4
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag