Indeling Apart33 Top 1-23
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 4 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Apart33 Top 1-23 heeft een TV en een verwarming. Verder is er een balkon, een lift, een sfeerhaard en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koelkast.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed en een kinderstoel.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Apart33 Top 1-23 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Je verblijft in een smaakvol appartement dat deel uitmaakt van een complex met in totaal 35 appartementen, verdeeld over twee gebouwen. Parkeer je auto eenvoudig onder het gebouw en wandel binnendoor naar je verblijf op de eerste etage. Het appartement is afgewerkt in Alpine-Style en biedt een ruim balkon met adembenemend uitzicht. De volledig uitgeruste keuken en eigen sauna bieden na een actieve dag in de bergen ultieme ontspanning.
Let op: de Schladming-kaart is niet inbegrepen bij het verblijf.
Haus im Ennstal is zonder twijfel een van de juweeltjes van Steiermark. Dit dorp weet families, sporters en vakantiegangers op zoek naar rust en ontspanning allemaal te bekoren. Vanuit het dorp heb je toegang tot twee skiliften en drie verschillende dalafdalingen (blauw, rood en zwart) tot in het dorp, ideaal voor elke sneeuwliefhebber. De pistes zijn verbonden met de uitgestrekte "4-Berge" skipistes van Schladming, waar een overvloed aan sneeuwpret op je wacht. En als de sneeuw gesmolten is, nodigt de omgeving je uit voor prachtige wandel- en fietstochten. Schladming wordt niet voor niets het ‘dal der duizend bronnen’ genoemd, met haar bergmeren, bronnen en watervallen. Bij elk appartement is een parkeerplaats gereserveerd, en voor extra auto's kun je terecht bij de Billa of de skilift. Dus, trek je wandelschoenen aan of wax je ski’s: Haus im Ennstal wacht op je!
Bijzonderheden
Het opladen van een elektrische auto bij de accommodatie is niet mogelijk en niet toegestaan. Mocht je desondanks toch illegaal je auto opladen, dan kan de huiseigenaar/beheerder je verantwoordelijk houden voor alle mogelijke schade en een behoorlijke vergoeding in rekening brengen Bij vertrek alle prullenbakken legen en vuilnis achterlaten op de daarvoor bestemde plek
Indeling
- Saunaruimte (privé)
- Skiberging (gedeeld met andere gasten)
- Balkon
- Verwarming (vloerverwarming)
- Tuinmeubilair
- 1x parking
- Lift
- 1x kinderbed (excl. beddengoed) (tegen betaling)
- 1x kinderstoel (tegen betaling)
- Al
- Woonkamer met 2-pers. slaapbank
- TV
- Sfeerhaard
- Keuken met kookplaat
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Cups
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Slaapkamer met badkamer met 2-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Wc
- Toile
In de buurt van Apart33 Top 1-23
Vlakbij Apart33 Top 1-23 op zo’n 160 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Daarnaast is er een supermarkt op 490 meter.
- Luchthaven (96,83 km)
- Openbaar vervoer (3,7 km)
- Restaurant (160 m)
- Skibus (140 m)
- Skilift (500 m)
- Supermarkt (490 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Apart33 Top 1-23 in Haus im Ennstal. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 1 huisdier; € 30 per verblijf |
| Optioneel | |
|---|---|
| Kinderbed + Kinderstoel | € 30 per verblijf |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Handdoeken | |
| Keukenlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
voor een weekend
Gebaseerd op 2 beoordelingen
- 4
- 1
- 1
Betalingsmogelijkheden
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag