Indeling Next To The Skilift A 6
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 12 personen heeft twee badkamers, vijf slaapkamers en beschikt over een eenpersoonsbed en twee tweepersoonsbedden. Next To The Skilift A 6 heeft een infraroodsauna en drie televisies. Verder is er een sauna, een tafeltennistafel en een tafelvoetbal en zijn er twee balkons. De auto parkeert u op drie parkings. De badkamer is uitgerust met drie douches, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koelkast en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed (incl. beddengoed) en een kinderstoel.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Next To The Skilift A 6 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit appartement biedt plaats aan 12 personen met 5 ruime slaapkamers, moderne badkamers en een volledig uitgeruste keuken. De grote woon- en eetkamer nodigt uit tot gezellig samenzijn. Gelegen op slechts 100 meter van twee gondelstations bevind je je midden in de SkiWelt – grenzeloos skiplezier in alle richtingen gegarandeerd. In de zomer zorgt het zwembad met zwemmeer (op 200 meter) voor verfrissing. Ontspan in de eigen wellnessruimte van het huis en neem gerust uw hond mee.
Brixen im Thale – het hele jaar door een Alpenervaring.
Begin uw dag met een ritje in de gondel – talrijke toppen bieden een adembenemend uitzicht. Wandelen, mountainbiken of gewoon van de natuur genieten – voor iedereen is er wat wils. In de zomer nodigen heldere bergmeren, goed gemarkeerde wandelpaden en gezellige berghutten uit tot ontspanning. Geniet op het zonneterras van specialiteiten zoals Kaiserschmarrn of Tiroler Gröstl.
In Brixen vind je ook een zwembad met zwemmeer – slechts 8 minuten lopen vanaf het appartement, direct aan het fietspad. Daar vind je ook een speeltuin, Kneippbad, beachvolleybalveld, tafeltennistafel en een restaurant met kiosk.
's Winters is Brixen een paradijs voor wintersporters. Midden in het skigebied SkiWelt Wilder Kaiser – Brixental wachten meer dan 280 km pistes, rodelbanen en sneeuwschoenwandelingen door het winterse landschap op u.
Ook op culinair gebied heeft de regio veel te bieden: sluit de dag af in een gezellige herberg – met knoedels, spek en echte Tiroolse gastvrijheid.
Beleef Brixen im Thale – actief, smakelijk en authentiek, in elk seizoen.
Bijzonderheden
Indeling
- Skiberging
- Grill (op aanvraag)
- Infraroodsauna (gedeeld met andere gasten)
- Sauna (gedeeld met andere gasten)
- Wasmachine (tegen betaling)
- Skischoenverwarmers
- 3x parking
- Tafeltennistafel
- Tafelvoetbal
- Dart
- 1x kinderbed (incl. beddengoed)
- 1x kinderstoel
- Open keuken
- Kookplaat (4 kookplaten, inductie)
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat (filtermaling)
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Woon/eetkamer
- TV
- Eettafel (12 personen)
- Zithoek
- 2x slaapkamer
- 1-pers. bed (90 x 200 cm)
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- TV
- 3x slaapkamer
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- TV
- Badkamer
- 2x wasbak
- 2x douche
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Wc
- Toilet
- Wasbak
- 2x balkon
In de buurt van Next To The Skilift A 6
Vlakbij Next To The Skilift A 6 op zo’n 630 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 1,6 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 200 meter. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Next To The Skilift A 6 in Kitzbühel kunt u naar het water.
- Luchthaven (85,31 km)
- Openbaar vervoer (20 m)
- Restaurant (630 m)
- Skibus (20 m)
- Supermarkt (200 m)
- Zwembad (1,6 km)
- Water (1,6 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Next To The Skilift A 6 in Kitzbühel. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borgsom | € 300 |
| Optioneel | |
|---|---|
| Wasmachine | Tegen lokaal tarief |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Handdoeken | |
| Keukenlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
voor een weekend
- 12
- 5
- 2
Betalingsmogelijkheden
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag