Indeling Haus Eberharter (ZAZ688)
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 5 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Haus Eberharter (ZAZ688) heeft een DVD-speler, een open haard en een TV (internationale zenders). Verder is er een balkon, een barbecue, een tafeltennistafel en een terras. De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Keuken
In de keuken vindt u een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Haus Eberharter (ZAZ688) ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Eberharter", appartement 3-kamers 75 m2 op de 1e verdieping. Gezellig en met veel hout ingericht: woonkamer met eettafel, Sat-TV, DVD en tegelkachel. 1 2-pers. kamer. 1 kamer met 1 bed en 1 2-pers bed. Keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, waterkoker, elektrische koffiemachine) met eettafel. Bad/WC, aparte WC, dubbele wastafels. Vloerbedekking. Balkon 20 m2. Balkonmeubilair. Ter beschikking: Internet (Internet (WiFi), gratis). Niet rokers woning. Brandblusser.
Mooi appartementencomplex "Eberharter". 4 appartementen in de woning. 2.5 km van het centrum van Zell im Zillertal, aan de rand van de plaats, 1.5 km van het centrum van Aschau, 8 km van het centrum van Mayrhofen. Voor medegebruik: terrein 100 m2 met gazon en planten. Tafeltennis, terras, tuinmeubelen, barbecue. In het huis: salon, berging voor ski's, centrale verwarming, skischoendroger. Parkeerplaats op het terrein. Supermarkt 1.5 km, restaurant 800 m, bushalte "Erlach Bahnhaltestelle" 700 m, station "Erlach Bahnhaltestelle" 700 m, openluchtzwembad 2 km, overdekt zwembad 2 km. Golfterrein (18 holes) 6 km, bergtrein 3 km, skilift 3 km, skipisten 1.5 km, skibushalte 20 m, skischool 3 km, rodelbaan 8 km, langlaufloipe 50 m. Bekende skigebieden kunnen gemakkelijk worden bereikt: Zillertal-Arena 3 km, Hochzillertal-Hochfügen 7 km. Gratis skibus.
In de buurt van Haus Eberharter (ZAZ688)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Haus Eberharter (ZAZ688) in Schwaz. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 100 |
| Toeristenbelasting | € 2,60 per persoon |
| Inclusief | |
|---|---|
| Babybed (tot 2 jaar) | |
| Bedlinnen (eerste set) | |
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
| Internet (Wi-Fi) | |
| Parkeerplaats | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
Gebaseerd op 8 beoordelingen
- 5
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag