

























Indeling Haus Margit (MHO786)
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 5 personen heeft een slaapkamer en een badkamer. Haus Margit (MHO786) heeft een TV (internationale zenders). Verder is er een balkon en een tuin. De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Keuken
In de keuken vindt u een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Haus Margit (MHO786) ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Margit", huis 2-kamers 50 m2, op de bovenverdieping. Licht, gezellig ingericht: woon-/slaapkamer met 1 divanbed, 1 2-pers divanbed, eettafel, eethoek en Sat-TV. Uitgang naar het balkon. 1 2-pers. kamer. Open keuken (4-pits kookplaat, oven, afwasmachine, waterkoker, elektrische koffiemachine) met radio. Douche/WC. Verwarming. Balkon. Balkonmeubilair. Mooi uitzicht op de bergen en het dal. Ter beschikking: Internet (Internet (WiFi), gratis). 1 huisdier/hond toegestaan.
Huis "Margit". 7 km van het centrum van Mayrhofen, 2 km van het centrum van Hippach, tegen een helling, aan een doodlopende weg. Voor medegebruik: terrein, weide. In het huis: berging voor ski's, skischoendroger. Broodjesservice. Berging beschikbaar. Trappenweg naar het huis. Parkeerplaats op het terrein. Winkel 2 km, restaurant 200 m, bushalte "Schwendberg Bruch" 210 m, station "Ramsau i.Z.-Hippach Bahnhof" 3.3 km, openluchtzwembad 2 km. Bergtrein 4.5 km, skibushalte 150 m. Op het grondstuk dierhouderij.
In de buurt van Haus Margit (MHO786)
Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u skiën.
- Luchthaven (73,69 km)
- Centrum (2 km)
- Skiën (4,5 km)
- Openbaar vervoer (210 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Haus Margit (MHO786) in Schwaz. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 200 |
Toeristenbelasting | € 2,60 per persoon (01-05-2025 - 30-11-2025) |
Optioneel | |
---|---|
Huisdier | € 15 per stuk per dag |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Internet (Wi-Fi) | |
Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
Gebaseerd op23 beoordelingen
- 5
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag