Indeling Casa o Sonho
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft twee badkamers, twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. Casa o Sonho heeft een DVD-speler en een TV. Verder is er een barbecue, een patio, een terras, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad en zijn er drie airco's. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met drie douches, twee haardrogers, een ligbad, twee toiletten en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed en een kinderstoel.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Casa o Sonho ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Verblijf in deze villa, op slechts 15 minuten rijden van de luchthaven van Faro. Met prachtige tuinen en uitzicht op de omliggende heuvels is dit een echt rustige plek. Twee comfortabele slaapkamers, waarvan één met eigen badkamer, en een extra badkamer, allemaal gelegen op de begane grond, bieden plaats aan maximaal 4 personen, perfect voor twee stellen of een gezin. Er is een open woonruimte met een keuken, eethoek en een woonkamer met een smart-tv en een dvd-speler. Er is ook wifi beschikbaar. De nieuwe, volledig ingerichte keuken heeft een ingebouwde oven, inductiekookplaat, magnetron, vaatwasser en ook een Amerikaanse koelkast/vriezer met waterdispenser en ijsblokjesmachine. Er zijn ook een waterkoker, broodrooster en koffiezetapparaat aanwezig. Er is een aparte wasruimte met een wasmachine en wasdroger. Alle kamers hebben airconditioning voor zowel koeling als verwarming. De buitenruimte heeft een privézwembad van 10 x 5 meter op een terras op het zuidwesten. Er zijn vier ligstoelen met badhanddoeken, twee parasols en een eethoek. Het overdekte terras heeft comfortabel meubilair om te ontspannen. Enkele van de mooiste stranden en golfbanen van de Algarve liggen op slechts 15 km afstand.
Bovenin het pand bevindt zich een afgesloten privégedeelte dat eigendom is van de eigenaar en dat gescheiden is van de rest van het huis. Deze ruimte wordt nooit door de eigenaar gebruikt tijdens het verblijf van een gast.
Bijzonderheden
Dit vakantiehuis is een van de Award winnaars 2013 De laatste 50 meter van de toegangsweg naar de woning zijn onverhard Linnenwissel 1 keer per 7 nachten inbegrepen Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Indeling
- Douche (buiten)
- Patio
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- BBQ
- Parking
- 2x parasol
- Zwembad (privé, 10 x 5 m.)
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Ingang
- Buitenom bereikbaar
- Open keuken
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis (4 kookplaten, gas)
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- TV (flatscreen)
- Eettafel
- Zithoek
- DVD-speler
- Airconditioning
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed (100 x 200 cm)
- Airconditioning
- Haardroger
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed (150 x 200 cm)
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Airconditioning
- Haardroger
- Badkamer
- Ligbad
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Wasruimte
- Wasmachine
- Strijkplank
- Strijkijzer
In de buurt van Casa o Sonho
Vlakbij Casa o Sonho op zo’n 600 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Daarnaast is er een supermarkt op 2 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Casa o Sonho in Santa Bárbara de Nexe kunt u naar het strand.
- Luchthaven (16 km)
- Strand (22 km)
- Golfbaan (16 km)
- Centrum (2 km)
- Supermarkt (2 km)
- Restaurant (600 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Casa o Sonho in Santa Bárbara de Nexe. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Airconditioning | € 12,50 per nacht |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Keukenlinnen | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
| Toeristenbelasting | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op 20 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag