Indeling Casa da Adega
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee tweepersoonsbedden. Casa da Adega heeft een TV. Verder is er een airco, een barbecue, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bidet, een douche, een haardroger, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koel- en vriescombinatie en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Casa da Adega ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit luxe vakantiehuis met uitzicht op de tuin in Santa Comba heeft 2 slaapkamers en is ideaal voor een gezin van 4 of stellen die op vakantie zijn. Het vakantiehuis beschikt ook over een privézwembad en een weelderige groene tuin om van de zon te genieten. Het charmante centrum van Ponte de Lima ligt op slechts 2 km afstand, waar u diverse winkels en supermarkten vindt. Wilt u 's avonds uit eten? Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op slechts 0,5 km afstand. Een roadtrip naar de kuststreek Viana do Castelo, op 22 km afstand, is ook de moeite waard. Een keurig onderhouden en goed gemeubileerd vakantiehuis verwelkomt u. Kom tot rust in de gezellige woonkamer of bereid heerlijke maaltijden in de kitchenette op een luie dag. Verleng uw gesprekken tijdens een gezellige barbecue buiten, ontspan in de tuin of geniet binnen van de airconditioning. Parkeren is mogelijk op het terrein. De gastheer verwelkomt ook 1 huisdier. De luchthaven van Porto ligt op 80 km afstand.
Indeling
- Kitchenette
- Slaapkamer (2-pers. bed)
- Slaapkamer (2-pers. bed)
- Badkamer
- TV
- Magnetron
- Koel-/vriescombinatie
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Wasmachine
- Airconditioning
- Tuin
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten)
- Haardroger
In de buurt van Casa da Adega
Vlakbij Casa da Adega op zo’n 500 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 22 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 3 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Casa da Adega in Santa Comba kunt u naar het water.
- Luchthaven (63 km)
- Golfbaan (5 km)
- Water (22 km)
- Centrum (2 km)
- Supermarkt (3 km)
- Restaurant (500 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Casa da Adega in Santa Comba. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Keukenlinnen | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op 46 beoordelingen
- 4
- 2
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag