Indeling Casa la Albaida
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft twee badkamers, drie slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en twee tweepersoonsbedden. Casa la Albaida heeft een open haard, een TV en een verwarming. Verder is er een airco, een barbecue, een dakterras, een veranda en een zwembad. De badkamer is uitgerust met een bad of douche, twee toiletten en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat en een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Casa la Albaida ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Ontsnap naar de rustige bergen bij Almería met dit charmante vakantiehuis in Laroya, perfect voor gezinnen of vrienden, het hele jaar door. Op slechts 5 km van het dorpscentrum en dicht bij de archeologische vindplaats Macael Viejo, biedt het een rustige uitvalsbasis voor wandelingen en het verkennen van de natuurlijke schoonheid van het binnenland van Andalusië.
Gasten hebben toegang tot een gemeenschappelijk zwembad en kunnen ontspannen in een rustige omgeving. Het huis beschikt over airconditioning voor comfort in de zomer en een gezellige open haard voor winteravonden. Een goed uitgeruste keuken en een barbecueplek buiten nodigen uit tot ontspannen maaltijden en gezellige momenten.
Met restaurants en toeristische diensten in de buurt, en algemene voorzieningen en openbaar vervoer op slechts 12 km afstand, combineert dit toevluchtsoord rustieke charme met modern gemak - ideaal voor wie op zoek is naar rust, natuur en het authentieke Spaanse plattelandsleven.
Indeling
- Zwembad (gedeeld met andere gasten)
- Woonkamer
- TV
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- Verwarming
- Airconditioning
- Open keuken
- Broodrooster
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Wasmachine
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Bad of douche
- Wastafel
- Toilet
- Badkamer
- Wastafel
- Toilet
- Veranda
- Zithoek
- Eettafel
- Dakterras
- BBQ
In de buurt van Casa la Albaida
Vlakbij Casa la Albaida op zo’n 5 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Daarnaast is er een supermarkt op 12 kilometer.
- Centrum (5 km)
- Openbaar vervoer (12 km)
- Restaurant (5 km)
- Supermarkt (12 km)
- VVV (5 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Casa la Albaida in Laroya. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op 17 beoordelingen
- 6
- 3
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag