Indeling Ca'n Opus 321
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 3 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over een stapelbed en een tweepersoonsbed. Het vakantiehuis heeft twee airco's. De badkamer is uitgerust met een ligbad, een toilet en een wastafel.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Ca'n Opus 321 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Vanaf het terras van dit mooie appartement kunt u genieten van de adembenemende Middellandse Zee, de zachte bries voelen en ontspannen zonnebaden op de comfortabele ligbedden. Het terras beschikt ook over een charmante eethoek met buitenverlichting, perfect om te genieten van uw diner terwijl u de zonsondergang boven de zee bewondert. Het is een ideale plek om te ontspannen en te genieten van de serene kustsfeer op elk moment van de dag.
Binnen is het appartement onlangs gerenoveerd en stijlvol ingericht met moderne gemakken, waaronder een slaapbank en een tv. De keuken kijkt uit op de woonkamer met airconditioning, waar u 's ochtends van een kopje koffie kunt genieten terwijl u geniet van het prachtige uitzicht op de baai. De keuken is volledig uitgerust met een oven, een keramische kookplaat en een grote koel-/vriescombinatie, plus een wasmachine voor extra gemak. Twee slaapkamers aan de achterkant kijken uit op de tuin – één met een tweepersoonsbed en de andere met een stapelbed – beide met airconditioning. De badkamer is ruim en beschikt over een bad en een douche.
Gelegen op slechts een steenworp afstand van het lange zandstrand van Alcúdia, is de locatie perfect voor een zon- en zeevakantie. Geniet van zwemmen, watersporten, strandwandelingen of dineren in strandbars. De omgeving biedt alle voorzieningen voor een onafhankelijk verblijf, met charmante stadjes in de buurt zoals de oude stad Alcúdia, Port de Pollença en Can Picafort die wachten om ontdekt te worden. Dit appartement combineert comfort en locatie voor een onvergetelijke mediterrane vakantie.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Toilet
- Airconditioning
- Airconditioning
- Kinderbed
- Afzuigkap
- Magnetron
- 2-pers. bed
- Stapelbed
In de buurt van Ca'n Opus 321
Vlakbij Ca'n Opus 321 op zo’n 300 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Daarnaast is er een supermarkt op 2,5 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Ca'n Opus 321 in Alcúdia kunt u naar het strand of de haven.
- Luchthaven (61 km)
- Golfbaan (6,3 km)
- Pinautomaat (600 m)
- Strand (100 m)
- Openbaar vervoer (100 m)
- Restaurant (300 m)
- Centrum (2,3 km)
- Haven (3,5 km)
- Supermarkt (2,5 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Ca'n Opus 321 in Alcúdia. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Kinderbed + Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 17 beoordelingen
- 3
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag