Indeling Villa Maria 6
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft drie badkamers, drie slaapkamers en beschikt over drie tweepersoonsbedden. Het vakantiehuis heeft drie airco's, een barbecue, een tuin en een set tuinmeubelen. De badkamer is uitgerust met twee douches, een ligbad, drie toiletten en drie wastafels.
Het vakantiehuis heeft twee koel- en vriescombinaties en een garage.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed en zijn er twee kinderstoelen.
Keuken
In de keuken vindt u twee fornuizen, twee koffiezetapparaten, twee magnetrons, twee ovens en twee vaatwassers.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Villa Maria 6 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
De ruime buitenruimte van dit huis is perfect om te genieten van de Mallorcaanse zon op de ligstoelen, te genieten van een heerlijke barbecue of een aperitiefje te drinken op de grote veranda voordat u eropuit trekt om dit exclusieve deel van het eiland te verkennen. De rustige en elegante omgeving maakt het een ideale plek om te ontspannen en tot rust te komen terwijl u geniet van de frisse lucht en de mediterrane sfeer.
Binnen is het huis verdeeld over twee verdiepingen. De volledig gerenoveerde begane grond biedt een comfortabele woonkamer met airconditioning en tv, een keuken met keramische kookplaat en vaatwasser, en twee slaapkamers met een tweepersoonsbed en airconditioning. Eén slaapkamer heeft een en-suite badkamer met douche, terwijl er op deze verdieping ook nog een badkamer met bad is. De benedenverdieping is een gezellig, zelfstandig appartement in traditionele stijl, met een woon-/eetkamer, een slaapkamer met airconditioning en een badkamer met douche. Extra voorzieningen zijn onder andere een wasmachine, een strijkijzer en strijkplank, plus een kinderbedje en -stoel voor gezinnen.
Portals Nous is een rustige woonwijk vlakbij een van de meest exclusieve havens van Mallorca, wat zorgt voor een kosmopolitische maar toch ontspannen sfeer. Basisvoorzieningen zoals supermarkten, bars en restaurants zijn allemaal in de buurt, evenals de prachtige stranden van Caleta de Portals Nous en Portals Nous. Golfliefhebbers zullen de nabijheid van de golfbaan Son Muntaner waarderen, op iets meer dan 10 kilometer afstand. Er is parkeergelegenheid voor maximaal drie auto's, inclusief een garage. Huisdieren en evenementen zijn niet toegestaan.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan Wees u ervan bewust dat evenementen, commerciële activiteiten of feesten niet zijn toegestaan op het terrein, om een serene en aangename ervaring voor alle gasten te waarborgen.
Indeling
- Badkamer
- Badkamer
- Badkamer
- Garage
- Oven
- Oven
- Magnetron
- Magnetron
- Afwasmachine
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Koel-/vriescombinatie
- Ligbad
- Douche
- Douche
- Wastafel
- Wastafel
- Wastafel
- Toilet
- Toilet
- Toilet
- Airconditioning
- Airconditioning
- Airconditioning
- Tuin
- Tuinmeubilair
- 4x ligbedden
- BBQ
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Kinderstoel
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- 2-pers. bed
- 2-pers. bed
- 2-pers. bed
In de buurt van Villa Maria 6
Vlakbij Villa Maria 6 op zo’n 600 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Daarnaast is er een supermarkt op 1,1 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Villa Maria 6 in Calvià kunt u naar het strand of de haven.
- Luchthaven (23,2 km)
- Golfbaan (10,6 km)
- Haven (8,5 km)
- Pinautomaat (1,1 km)
- Centrum (1 km)
- Supermarkt (1,1 km)
- Strand (500 m)
- Openbaar vervoer (700 m)
- Restaurant (600 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Villa Maria 6 in Calvià. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Kinderbed + Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 5 beoordelingen
- 6
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag