Indeling Sa Morada
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft drie badkamers, drie slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en twee tweepersoonsbedden. Het vakantiehuis heeft drie airco's, een barbecue, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad. De badkamer is uitgerust met twee bidets, een douche, een ligbad, een toilet en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koel- en vriescombinatie.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed en een kinderstoel.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Sa Morada ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Deze prachtige villa biedt volledige privacy en alle comfort voor een ontspannen vakantie. Buiten kunt u genieten van een enorm zoutwaterzwembad (12 x 5 m, diepte 0,2–2,5 m), ligstoelen en een ruime tuin, perfect voor kinderen om vrij te spelen. Het terras beschikt over een eethoek en een barbecue, ideaal voor lange avonden met uw dierbaren. Het omheinde terrein zorgt voor volledige afzondering zonder buren in de buurt.
Binnen beschikt de woning met twee verdiepingen over een lichte woon-/eetkamer met open haard, airconditioning, smart-tv en satellietzenders. De open gaskeuken is volledig uitgerust om gemakkelijk te koken. Er zijn drie slaapkamers – twee met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden – alle voorzien van airconditioning en verwarming. Eén slaapkamer bevindt zich op de begane grond met toegang tot het terras, terwijl de andere twee zich op de bovenverdieping bevinden. Twee badkamers (één met douche en één met bad) bevinden zich in het huis. Extra voorzieningen zijn onder andere ventilatoren, een wasmachine, een strijkijzer en babybenodigdheden.
Sant Llorenç des Cardassar is een rustig dorp vlakbij stranden en bergen. Bezoek de barokke kerk, de levendige markt en verken het nabijgelegen Cala Millor, Sa Coma en de Serra de Tramuntana. Dagtochten naar Manacor of natuurpark Mondragó bieden meer avontuur. Huisdieren en evenementen zijn niet toegestaan. Er is parkeergelegenheid voor vier auto's en belangrijke bestemmingen zoals de luchthaven en het ziekenhuis zijn gemakkelijk bereikbaar.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Fornuis
- Oven
- 2x 1-pers. bed
- Airconditioning
- 2-pers. bed
- Airconditioning
- 2-pers. bed
- Airconditioning
- Badkamer
- Badkamer
- Badkamer
- Koffiezetapparaat
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Ligbad
- Douche
- Wastafel
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Bidet
- Verwarming
- Verwarming
- Verwarming
- Tuin
- Tuinmeubilair
- 2x ligbedden
- BBQ
- Zwembad (privé)
In de buurt van Sa Morada
Vlakbij Sa Morada op zo’n 3,1 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Daarnaast is er een supermarkt op 3,5 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Sa Morada in Sant Llorenç des Cardassar kunt u naar het strand of de haven.
- Luchthaven (57,4 km)
- Strand (14,1 km)
- Golfbaan (16,3 km)
- Haven (45 km)
- Pinautomaat (3,1 km)
- Centrum (3 km)
- Openbaar vervoer (2,8 km)
- Restaurant (3,1 km)
- Supermarkt (3,5 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Sa Morada in Sant Llorenç des Cardassar. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Airconditioning | € 0,35 per nacht |
| Kinderbed + Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 7 beoordelingen
- 6
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag