Indeling VILLA MIQUELA EN CALA BOIX
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft twee badkamers, drie slaapkamers en beschikt over vier eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. VILLA MIQUELA EN CALA BOIX heeft een open haard en twee televisies. Verder is er een barbecue, een set tuinmeubelen en een zwembad en zijn er twee airco's en twee tuinen. De badkamer is uitgerust met een douche, een haardroger, een ligbad, twee toiletten en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koelkast, een wasmachine en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderstoel en een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van VILLA MIQUELA EN CALA BOIX ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Een charmante, traditionele en zeer rustige woning met 3 slaapkamers en een omheind perceel van 4000 m². Gelegen op 1,4 km van de baaien Pou des Lleó en Cala Boix, en hun bekende restaurants die gespecialiseerd zijn in traditionele gerechten zoals Bullit de Peix (een typische Ibiziaanse visstoofpot), rijstgerechten en zeevruchten. Het zandstrand van Es Figueral ligt op 4 km afstand en iets verderop bevindt zich het prachtige strand van Cala Llenya.
De woning beschikt over: Een ruime woon-eetkamer met uitzicht op zee, tv en airconditioning. Een volledig uitgeruste aparte keuken met een Nespresso-compatibel koffiezetapparaat en toegang tot de tuin. Een hoofdslaapkamer met airconditioning, een en-suite badkamer met douche, uitzicht op zee en toegang tot de tuin. Twee slaapkamers met elk twee eenpersoonsbedden en plafondventilatoren. Een gedeelde badkamer met ligbad. Een grote buitenruimte met een zwembad van 8 x 4 meter, 6 ligstoelen en een parasol. Een overdekt terras met uitzicht op zee, ideaal om buiten te dineren. Een kleine bijkeuken met een wasmachine. Daarnaast beschikt het huis over wifi, een extra ventilator, een babybedje en een kinderstoel.
Om een veilig verblijf te garanderen, dienen gasten zich aan de volgende essentiële regels te houden. Vanwege de droge omstandigheden op het eiland is het belangrijk om zuinig met water om te gaan en uiterst voorzichtig te zijn met vuur; gebruik alleen houtskool voor de barbecue. Tussen 22:00 en 09:00 uur geldt een rustpauze (minder dan 45 decibel), feesten zijn verboden en gasten zijn aansprakelijk voor eventuele schade aan het pand of boetes van de politie. Een reisverzekering wordt sterk aanbevolen, aangezien de verhuurder niet verantwoordelijk is voor verloren of gestolen waardevolle spullen. Houd rekening met de volgende boetes: € 150 voor verloren sleutels, € 50 per handdoek met make-upvlekken, € 50 voor vuile vaat en € 100 voor achtergelaten afval. Tot slot worden er bij ongeautoriseerd uitchecken na 10:00 uur kosten van € 100 tot € 250 in rekening gebracht, en niet opgeruimde uitwerpselen van huisdieren worden in mindering gebracht op de borg voor extra schoonmaakkosten.
Indeling
- Eetkamer (eettafel)
- Wasruimte (wasmachine)
- Internettoegang
- Parkeerplaats
- TV
- Open haard
- Ledikant
- Tuin
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- BBQ
- Parasol
- Zwembad (privé, 8 x 4 m.)
- Kinderstoel
- Strijkplank
- Plancha grill
- Sea view
- Keuken
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Vriezer
- Citruspers
- Woon/eetkamer
- TV (satelliet)
- Airconditioning
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Airconditioning
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Toilet
- Haardroger
In de buurt van VILLA MIQUELA EN CALA BOIX
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van VILLA MIQUELA EN CALA BOIX in Santa Eulària des Riu. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Borgsom | € 700 |
| Eindschoonmaak | Included |
| Huisdieren | Maximaal 2; € 50 per dier per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
Gebaseerd op 1 beoordeling
- 6
- 3
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag