Indeling Camping 2000 - Stacaravan Fiji
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een slaapkamer en een badkamer. Het vakantiehuis heeft een zwembad. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft een vriezer.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Camping 2000 - Stacaravan Fiji ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Op vakantie in Tsjechië én toch dat fijne thuisgevoel
Genieten van rust, comfort en een prachtig uitzicht? De Fiji stacaravans staan op de mooiste plekjes van de camping, met zicht op de indrukwekkende Jested.
Deze knusse stacaravan is ideaal voor een gezin met twee volwassenen en twee kinderen. Er zijn twee slaapkamers: één met een comfortabel tweepersoonsbed en één met twee fijne eenpersoonsbedden..
Ook tijdens het voor- en naseizoen zit je hier heerlijk warm dankzij de veilige elektrische verwarming. Zo is het altijd aangenaam, ongeacht het seizoen.
De Fiji stacaravans beschikken over een eigen badkamer en een goed uitgeruste keuken met koelkast, gasfornuis, waterkoker en koffiezetapparaat. Servies, bestek, pannen, schalen en snijplanken – alles is aanwezig om zelf een lekkere maaltijd te bereiden wanneer je daar zin in hebt.
Basisinformatie
- geen jeugdgroepen
- mogelijk aantal contingent: 8
- aantal slaapkamers: 2
- aantal badkamers: 1
Top eigenschappen
- Buitenzwembad
Koken/Wonen
- koffiezetapparaat: koffiezetapparaat
- koelkast/vriezer: koelkast
Omgeving
- uitzicht:
- dichtstbijzijnde centrum van een plaats: 1,0 km
- vliegveld: 120,0 km
- golfplaats: 3,0 km
text missing
In de buurt van Camping 2000 - Stacaravan Fiji
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Camping 2000 - Stacaravan Fiji in Janův Důl. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Borg | € 100 (01-01-2025 - 31-12-2027) |
| Toeristenbelasting | € 1,10 per persoon (01-01-2025 - 31-12-2027) |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen (eerste set) | |
| Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
- 4
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag