Indeling Small Double Room - No Window
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoonsbed. Small Double Room - No Window heeft een radio en een TV. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met een douche en een toilet.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Small Double Room - No Window ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Citi Hotel London Heathrow By Belvilla Biedt Accommodatie Met Privéparkeergelegenheid Tegen Een Toeslag En Gratis Wifi. Alle Kamers Zijn Voorzien Van Verwarming, Airconditioning, Een Eigen Badkamer En Een Flatscreen-tv. Citi Hotel London Heathrow By Belvilla Heeft Een 24-uursreceptie. Er Zijn Ook Verkoopautomaten Met Snacks En Drankjes Beschikbaar. Citi Hotel London Heathrow By Belvilla Ligt Op Ongeveer 3,2 Km Van Het Centraal Station Van Heathrow En Biedt Directe Verbindingen Naar London Paddington In 15 Minuten. Legoland Windsor Ligt Op 30 Minuten Rijden En Stockley Park Business Estate Ligt Op Slechts 4,8 Km Afstand. De Luchthaven Heathrow Ligt Op 3 Km Afstand Van De Accommodatie.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Eettafel
- Zithoek
- Parkeren (betalend)
- Carbon monoxide detector
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- TV (kabel, flatscreen, satelliet)
- Radio
- Strijkijzer
- Alarm
- Telefoon
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Handdoeken/beddengoed (tegen betaling)
Mindervaliden
- Rolstoeltoegankelijke douche
- Geen Drempels
In de buurt van Small Double Room - No Window
Vlakbij Small Double Room - No Window op zo’n 800 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (1,6 km)
- Openbaar vervoer (4,2 km)
- Restaurant (800 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Small Double Room - No Window in Harlington. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Bedlinnen | Included |
| Eindschoonmaak | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Included |
| Linnengoed | Included |
| Parkeren | £ 15 per Night |
| Schoonmaak | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op 78 beoordelingen
- 2
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag