Indeling 740574
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 8 personen, heeft twee badkamers en vier slaapkamers. 740574 heeft een CD-speler, twee DVD-spelers, een kachel, een open haard, vijf radio's, een stereo-installatie, acht televisies en 12 verwarmingen. Verder is er een hottub, een tuin en een set tuinmeubelen en zijn er twee balkons. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met vier douches, twee haardrogers, een ligbad en vijf wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, twee wasdrogers, twee wasmachines en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 740574 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Onze luxe villa, met vier slaapkamers, twee badkamers, een gastentoilet, sauna en een het hele jaar door verwarmde buitenjacuzzi van 37°C, zal u zeker imponeren.
De villa biedt alles wat u nodig heeft voor een ontspannen vakantie. Geniet van de ruime woonkamer met open keuken en toegang tot de tuin, of van de volledig uitgeruste eethoek.
Ontspan en kom tot rust op de bank met muziek, Sky TV en een gashaard.
Alle vier de slaapkamers zijn voorzien van een flatscreen-tv en een boxspringbed van 180 x 200 cm.
De badkamers beschikken over moderne wastafels en regendouches. De hoofdbadkamer heeft ook een ligbad en een sauna. Vloerverwarming zorgt voor een aangename warmte in de hele villa.
De het hele jaar door verwarmde buitenjacuzzi met een watertemperatuur van 38°C en hydromassagejets is slechts één van de vele hoogtepunten. De combinatie van sauna, gashaard en jacuzzi zal u zeker bevallen.
Naast de parkeerplaats bij het huis bevindt zich een afsluitbare tuinschuur voor uw fietsen.
Bij slecht weer bieden we een selectie spelletjes, boeken voor volwassenen en kinderen, en dvd's voor volwassenen en kinderen.
Voor onze jongere gasten hebben we een kinderstoel en een babybedje. Een wasmachine en droger zijn beschikbaar voor gasten die tijdens hun verblijf willen wassen.
Wees onze gast...
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 740574
Vlakbij 740574 op zo’n 100 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van 740574 in Göhren-Lebbin kunt u naar de haven.
- Luchthaven (80 km)
- Centrum (2 km)
- Haven (100 m)
- Restaurant (100 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 740574 in Göhren-Lebbin. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 8 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 8
- 4
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag