Indeling 58280
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over vier eenpersoonsbedden en twee tweepersoonsbedden. 58280 heeft een kachel, een open haard, een spelcomputer, een TV en twee verwarmingen. Verder is er een terras, een tuin en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats (te huur). De badkamer is uitgerust met een douche, een ligbad en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, een wasdroger, een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 58280 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
U betreedt het huis op de heuvel bij Ostseehof via de achteringang, naast de serre, en komt direct in de keuken met eethoek. De open keuken met ontbijtbar is uiteraard van alle gemakken voorzien. In de serre/woonkamer vindt u een flatscreen-tv, stereo/cd-speler, boeken en spelletjes.
Uiteraard vindt u hier ook de gezellige open haard, perfect om te ontspannen aan het einde van uw vakantie bij Ostseehof. De twee slaapkamers kijken uit op het water! De lichte, betegelde badkamer is voorzien van een douche en een hoekbad met uitzicht op zee (!).
Ook de sauna bevindt zich hier. Het toilet is apart. Het hoogtepunt: het grote terras met uitzicht op zee!
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 58280
Vlakbij 58280 op zo’n 500 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (165 km)
- Centrum (2,5 km)
- Restaurant (500 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 58280 in Langballig. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 10 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
- 4
- 2
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag