Indeling 255565
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 10 personen heeft twee badkamers, vier slaapkamers en beschikt over vijf eenpersoons slaapbanken, vier eenpersoonsbedden en 16 tweepersoonsbedden. 255565 heeft een kachel, een open haard, vijf televisies en negen verwarmingen. Verder is er een fiets, een terras en een tuin en zijn er twee sets tuinmeubelen. De auto parkeert u onder een carport. De badkamer is uitgerust met twee bidets, twee douches en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koelkast, een wasmachine en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen zijn er vier babybedden.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 255565 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit huis in Zweedse stijl heeft een volledig afgelegen locatie met een eigen aanlegsteiger voor boten en een roeiboot.
Binnen vindt u een gezellige woonkeuken, perfect om te koken, te socialiseren en gezellig samen te kletsen. Er is ook een woonkamer met een open haard en een grote eettafel. De vier individueel ingerichte slaapkamers garanderen een goede nachtrust. Het huis heeft twee aparte badkamers, elk met een douche, toilet en wastafel. Er is ook een wasmachine aanwezig.
Het overdekte terras is ideaal om te ontspannen op warme zomeravonden.
Voor het huis ligt een groot gazon om te spelen, plezier te maken en te zonnebaden.
Een wandelpad naast het huis leidt naar het koetshuis.
Mindervaliden
- Vrije Ruimte onder wastafel >= 70 cm
In de buurt van 255565
Vlakbij 255565 op zo’n 200 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden.
- Luchthaven (82 km)
- Restaurant (200 m)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 255565 in Seedorf. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Huisdieren | Maximaal 2; € 10 per dier per nacht |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | Available for Rent |
| Eindschoonmaak | U moet het zelf (goed) doen |
| Inclusief | |
|---|---|
| Bedlinnen | |
| Wifi | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 10
- 4
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag