Indeling Villa San Ippolito
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 11 personen heeft vier badkamers, vier slaapkamers en beschikt over een eenpersoonsbed, een tweepersoons slaapbank en vier tweepersoonsbedden. Villa San Ippolito heeft vijf televisies. Verder is er een airco, een barbecue, een jacuzzi, een sauna, een tafeltennistafel, een terras, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad en zijn er twee fitnesstoestellen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met twee bidets, vier douches, een haardroger, vier toiletten en vier wastafels.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koelkast, een wasdroger en een wasmachine.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed, een kinderstoel en een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, twee koffiezetapparaten (espressomachine), een kookplaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Villa San Ippolito ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
De dagen op het platteland van Le Marche verlopen meestal in een rustig tempo, met middagen aan het zwembad, dorpjes op heuveltoppen en diners die gezellig tot laat doorlopen in de warme avondlucht. Deze ruime villa in de buurt van Sant’Ippolito biedt plaats aan maximaal 11 gasten in vier slaapkamers en combineert uitzicht op het glooiende landschap met wellnessvoorzieningen die het net zo aantrekkelijk maken om thuis te blijven als eropuit te trekken.
De meeste ochtenden beginnen bij het verwarmde zwembad, waarna de dag zich ontvouwt met bezoeken aan lokale markten, schilderachtige autoritten of rustige uurtjes in de sauna en de hydromassagebaden in de openlucht zodra de middaghitte over de vallei neerdaalt. De tuin strekt zich uit over meer dan 1000 vierkante meter, waardoor gezinnen en groepen ruim de tijd hebben om zich te verspreiden tussen lunches op het terras, hangmatten en potjes tafeltennis.
Marmitte dei Giganti is binnen ongeveer 12 minuten te bereiken en is vooral populair voor rivierwandelingen, kajakken en het spectaculaire canyonlandschap dat door de rivier de Metauro is uitgeslepen. Mondavio ligt op ongeveer 18 minuten afstand en staat bekend om het fort Rocca Roveresca dat uitkijkt over een van de best bewaarde middeleeuwse stadjes van de regio, terwijl de Furlo-pas binnen ongeveer 20 minuten te bereiken is voor wandelroutes en panoramische autoritten door de kalkstenen kloof. Gasten die op zoek zijn naar culturele dagtochten bezoeken vaak Fossombrone, op ongeveer 12 minuten afstand, voor Romeinse ruïnes, cafés en oude stenen steegjes die door het historische centrum slingeren.
Houd er rekening mee dat het verwarmde zwembad geopend is van april tot oktober en dat feesten niet zijn toegestaan.
Indeling
- Bubbelbad
- Koffiezetapparaat
- Wasdroger
- Ledikant
- Bubbelbad
- Sauna (2 personen)
- Wasmachine
- Airconditioning
- Terras (privé)
- Tuin (> 1000 m2)
- Tuinmeubilair
- Ligbedden
- BBQ (houtskool)
- Parking
- Parasol
- Zwembad (privé, verwarmd, inclusief deel voor peuters (diepte 50cm, 11 x 5 m., geopend van Apr t/m Okt)
- Tafeltennistafel
- Fitnesstoestellen
- Fitnesstoestellen
- Hangmat
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Haardroger
- Horren
- Staafmixer
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- TV (flatscreen, satelliet)
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer met badkamer
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- TV (flatscreen, satelliet)
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Slaapkamer met badkamer
- 2-pers. bed
- TV (satelliet)
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Keuken
- Kookplaat
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- Afzuigkap
- Koffiezetapparaat
- Espresso apparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Woon/eetkamer
- 2-pers. slaapbank
- TV (flatscreen, satelliet)
- Eettafel
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- TV (satelliet)
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Espresso apparaat
Mindervaliden
- Plateaulift
- Traplift
In de buurt van Villa San Ippolito
Vlakbij Villa San Ippolito op zo’n 2 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 20 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 500 meter. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Villa San Ippolito in Sant'Ippolito kunt u naar het water.
- Luchthaven (50 km)
- Water (20 km)
- Centrum (500 m)
- Supermarkt (500 m)
- Restaurant (2 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Villa San Ippolito in Sant'Ippolito. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Optioneel | |
|---|---|
| Kinderbed + Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Kinderbed | Gratis (op aanvraag) |
| Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
| Parkeren | Included |
| Inclusief | |
|---|---|
| Airconditioning | |
| Badhanddoeken | |
| Bedlinnen | |
| Eindschoonmaak | |
| Keukenlinnen | |
| Verwarmen zwembad | |
| Wasmachine | |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op 56 beoordelingen
- 11
- 4
- 4
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag