







































Indeling Chalet en Veranda agua
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft twee badkamers, drie slaapkamers en beschikt over twee tweepersoons onderschuifbedden en een tweepersoonsbed. Chalet en Veranda agua heeft een TV. Verder is er een tuin en een zwembad en zijn er vier airco's en twee balkons of terrassen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bad of douche, een bidet, twee toiletten en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koel- en vriescombinatie.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een magnetron en een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Chalet en Veranda agua ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Verblijf in dit prachtige chalet nabij de zee dat toegang biedt tot een gedeelde tuin en een zwembad. Het is zeer geschikt voor zonvakanties met familie en vrienden.
Het schitterende Playa Cala Marqués ligt op ongeveer 3 km van de accommodatie en je kunt er de dag ontspannen doorbrengen in de zon. Het tevens nabijgelegen Maraú Beach Club is ideaal voor een avondje uit eten en je kunt er bovendien gebruikmaken van de waterpijp.
De vakantiewoning beschikt over een goed uitgeruste keuken die je de mogelijkheid biedt je favoriete gerechten zelfstandig te bereiden. De airconditioning zorgt voor verkoeling op warme zomerdagen en je kunt de dag ontspannen afsluiten op het balkon of terras.
Indeling
- Tuin (gedeeld met andere gasten)
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten)
- Keuken
- Broodrooster
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Balkon of terras
- Airconditioning
- Badkamer
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Airconditioning
- Slaapkamer
- 2-pers. onderschuifbed
- Airconditioning
- Slaapkamer
- 2-pers. onderschuifbed
- Airconditioning
- Badkamer
- Bad of douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Balkon of terras
In de buurt van Chalet en Veranda agua
Vlakbij Chalet en Veranda agua op zo’n 1,5 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Chalet en Veranda agua in Vera kunt u naar het strand.
- Luchthaven (127 km)
- Strand (1,5 km)
- Centrum (1 km)
- Restaurant (1,5 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Chalet en Veranda agua in Vera. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
Gebaseerd op1 beoordeling
- 6
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag