Indeling 0100-LLOBREGAT 25 B
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 8 personen heeft vier badkamers, vijf slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden en drie tweepersoonsbedden. 0100-LLOBREGAT 25 B heeft een TV en een verwarming. Verder is er een airco, een terras, een set tuinmeubelen en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met drie douches en een toilet.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van 0100-LLOBREGAT 25 B ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit gezellige en moderne appartement van 33 m² in Empuriabrava is ideaal voor een stel of een klein gezin en biedt plaats aan maximaal 3 gasten. Het appartement ligt op de 6e verdieping en beschikt over een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsslaapbank in de woonkamer. Het privéterras van 5 m² biedt een prachtig uitzicht op de rivier en is de perfecte plek om te ontspannen en te genieten van de zeebries.
De open keuken is goed uitgerust met een keramische kookplaat, koelkast, magnetron, oven, vaatwasser, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker – ideaal om thuis maaltijden te bereiden. Het appartement beschikt ook over een wasmachine, strijkijzer, airconditioning in de woonkamer, wifi (inbegrepen) en satelliet-tv. Een lift biedt gemakkelijke toegang tot het appartement en er zijn tuinmeubelen beschikbaar voor optimaal comfort buitenshuis.
Het appartement ligt op slechts 150 meter van het zandstrand en dicht bij winkels en restaurants, en is perfect gelegen om te genieten van zowel de zee als de levendige lokale sfeer. Bezienswaardigheden zoals de golfbaan Peralada (16 km), het Dalí Museum in Figueres (20 km) en de luchthaven van Girona (65 km) zijn allemaal gemakkelijk te bereiken. Met zijn schilderachtige uitzicht en gunstige ligging is dit appartement een uitstekende keuze voor een ontspannen verblijf in Empuriabrava.
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Indeling
- Zwembad (privé)
- Kookplaat
- Keramisch
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Afwasmachine
- Koelkast
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- 2-pers. bed
- 2-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- Douche
- Douche
- Douche
- Toilet
- Tuinmeubilair
- Wasmachine
- Verwarming (CV)
In de buurt van 0100-LLOBREGAT 25 B
Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van 0100-LLOBREGAT 25 B in Castelló d'Empúries kunt u naar het strand.
- Luchthaven (65 km)
- Golfbaan (15 km)
- Strand (1,8 km)
-
Deze vakantiewoning -
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van 0100-LLOBREGAT 25 B in Castelló d'Empúries. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
| Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs | ||
|---|---|---|---|---|---|
Kosten ter plaatse
| Verplicht | |
|---|---|
| Admin fee | Included |
| Admin fee | Included |
| Admin fee | Included |
| Bedlinnen | € 15 per Person |
| Bedlinnen | € 15 per Person |
| Bedlinnen | € 15 per Person |
| Eindschoonmaak | € 165 per Stay |
| Eindschoonmaak | € 165 per Stay |
| Eindschoonmaak | € 165 per Stay |
| Huisdieren | € 60 per Stay |
| Huisdieren | € 60 per Stay |
| Huisdieren | € 60 per Stay |
| Internet Access | € 7 per Night |
| Internet Access | € 7 per Night |
| Internet Access | € 7 per Night |
| airconditioning | Included |
| airconditioning | Included |
| airconditioning | Included |
| Optioneel | |
|---|---|
| Badhanddoeken | € 8 per Person |
| Badhanddoeken | € 8 per Person |
| Badhanddoeken | € 8 per Person |
| Parkeren | Included |
| Parkeren | Included |
| Parkeren | Included |
| Verwarming | € 25 per Night |
| Verwarming | € 25 per Night |
| Verwarming | € 25 per Night |
| Verwarming | € 25 per Night |
| Verwarming | € 25 per Night |
| Verwarming | € 25 per Night |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
- 8
- 5
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag