




















Indeling CALA MONTGO 33
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over een stapelbed, een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. CALA MONTGO 33 heeft een TV. Verder is er een terras, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad. De badkamer is uitgerust met een ligbad.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat en een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van CALA MONTGO 33 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit gezellige appartement biedt een comfortabel verblijf met twee slaapkamers, geschikt voor maximaal zes gasten in 42 m² goed ontworpen ruimte. De accommodatie beschikt over een eigen terras met tuinmeubilair, perfect om te genieten van de frisse zeebries. Een weelderige tuin draagt bij aan de ontspannen sfeer, terwijl een gemeenschappelijk zwembad een verfrissende retraite biedt. Gasten kunnen ook gebruikmaken van een wasmachine en strijkijzer voor extra gemak. Een tv is beschikbaar voor entertainment, waardoor het een ideale keuze is voor gezinnen of groepen die op zoek zijn naar een ontspannende vakantie aan zee.
Dit appartement ligt op slechts 150 m van een zandstrand en is perfect gelegen voor liefhebbers van de oceaan. Een supermarkt, op slechts 100 m afstand, zorgt voor gemakkelijke toegang tot dagelijkse benodigdheden. De omgeving biedt een verscheidenheid aan cafés, restaurants en winkels, met volop mogelijkheden om te genieten van de lokale keuken. Golfliefhebbers zullen de golfbaan op 15 km afstand waarderen. Dankzij de toplocatie aan zee, biedt de accommodatie gasten de mogelijkheid om schilderachtige kustwandelingen te maken en charmante plekjes in heel L'Escala te ontdekken.
Het appartement beschikt over een open elektrische keuken, volledig uitgerust met een koelkast, magnetron, servies, bestek en essentiële kookgerei. Een koffiezetapparaat en broodrooster zijn ook aanwezig voor een comfortabele ontbijtervaring. De badkamer is uitgerust met alle benodigde voorzieningen om een comfortabel verblijf te garanderen. Of het nu voor een korte vakantie of een langere vakantie is, dit goed gelegen appartement biedt een perfecte balans tussen ontspanning en gemak.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Strijkijzer
- 2-pers. slaapbank
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Koelkast
- Stapelbed
- 2-pers. bed
- Ligbad
- Tuinmeubilair
- Wasmachine
- Terras
- Tuin
- Zwembad (gedeeld met andere gasten)
In de buurt van CALA MONTGO 33
Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van CALA MONTGO 33 in L'Escala kunt u naar het strand.
- Strand (150 m)
- Golfbaan (15 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van CALA MONTGO 33 in L'Escala. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Arrival out of schedule | € 30 per Stay |
Arrival out of schedule | € 30 per Stay |
Borgsom | € 250 |
Borgsom | € 250 |
Cot/Crib | € 6 per Night |
Cot/Crib | € 6 per Night |
Two Fans | € 5 per Night |
Two Fans | € 5 per Night |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | € 5 per Person |
Badhanddoeken | € 5 per Person |
Bedlinnen | Zelf meenemen |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op43 beoordelingen
- 6
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag