



















Indeling RIELLS PLATJA
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 5 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over een eenpersoons slaapbank, twee eenpersoonsbedden en een tweepersoonsbed. RIELLS PLATJA heeft een TV. Verder is er een terras en een set tuinmeubelen en zijn er twee balkons. De badkamer is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat en een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van RIELLS PLATJA ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit charmante appartement biedt een comfortabel verblijf met twee slaapkamers en ruimte voor maximaal vijf gasten. Met 47 m² aan goed benutte ruimte biedt het een lichte en gastvrije sfeer. Het pand heeft een exterieurontwerp dat zorgt voor natuurlijk licht, wat een gezellige en ontspannende omgeving creëert. Het omvat handige voorzieningen zoals een wasmachine, een tv voor entertainment en een gemeubileerd terras, perfect om te genieten van de frisse lucht. Er is een lift beschikbaar voor gemakkelijke toegang en een privébalkon biedt extra buitenruimte.
Het appartement ligt in een levendige buurt naast de zee en is ideaal gelegen om de omgeving te verkennen. Op korte loopafstand vinden gasten prachtige zandstranden, perfect om te zwemmen of zonnebaden. De buurt biedt een verscheidenheid aan cafés, restaurants en lokale markten, waar bezoekers kunnen genieten van verse producten en regionale gerechten. Mooie kustwandelingen, culturele bezienswaardigheden en bruisende uitgaansgelegenheden maken dit een opwindende bestemming voor alle soorten reizigers.
Het appartement beschikt over een onafhankelijke gasgestookte keuken die is uitgerust met essentiële apparaten. Gasten kunnen maaltijden bereiden met behulp van de koelkast, magnetron en het meegeleverde servies en bestek. Een koffiezetapparaat zorgt voor een verfrissend begin van de dag. Dankzij de goed uitgeruste keuken en de handige voorzieningen is dit appartement de perfecte keuze voor een ontspannen en aangenaam verblijf.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 20 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Tuinmeubilair
- Wasmachine
- Balkon
- Terras
- Kookplaat
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Koelkast
- 1-pers. slaapbank
- TV
- Eettafel
- Zithoek
- Balkon
- 2-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Douche
- Wastafel
- Toilet
Mindervaliden
- Traplift
In de buurt van RIELLS PLATJA
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van RIELLS PLATJA in L'Escala. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Arrival out of schedule | € 30 per Stay |
Bedlinnen | Included |
Cot/Crib | € 6 per Night |
Huisdieren | € 9 per Night |
Two Fans | € 5 per Night |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Zelf meenemen |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op16 beoordelingen
- 5
- 2
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag